Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, Hentbol 2. Lig Erkekler 4. haftasında son yılların en özel görüntülerine sahne olan bir mücadeleye çıktı. Afyonkarahisar Frig Gençlik ve Spor Kulübü ile oynanan karşılaşma öncesi ve sonrasında fair-play rüzgârı esti.    

Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü, mücadele ettiği liglerde ve müsabakalarda adından söz ettirmeye devam ediyor.

Hentbol 2. Lig Erkekler B Grubunda mücadele eden Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü Hentbol Takımı, ligin 4. haftasında deplasmanda Afyonkarahisar Frig Gençlik ve Spor Kulübü ile karşılaştı.

3 Bant Bilardoda Eskişehir Birincisi Belli Oldu 3 Bant Bilardoda Eskişehir Birincisi Belli Oldu

Çiğiltepe Spor Salonu’nda oynanan karşılaşma öncesi her iki takımı da tribünlere çağıran seyirciler büyük bir fair-play örneği sergilediler. Sporcu yakınları ve sporcular saha içerisinde hep birlikte fotoğraf çektirirken, sahalarda ender görülen manzaralar ortaya çıktı.

Karşılaşma sırasında da centilmence mücadele eden iki takım örnek bir görüntüye imza atarken, maçta büyük heyecan yaşandı. Dostça geçen mücadelede Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü rakibini 41-29 mağlup etti.

Maç sonunda da skora bakılmaksızın iki takım alkışlanırken, iki komşu kentin sporcuları ve seyirciler hep birlikte dostluk mesajı verdiler.