Eskişehirspor forması giyerken 10 yıl önce kalp krizi sonucu vefat eden Ediz Bahtiyaroğlu, anılıyor. Ediz'in can yoldaşı Eskişehirspor'un aynı dönemden takım arkadaşı Hürriyet Gücer ise, arkadaşını duygusal bir mesajla yadetti. Hürriyet attığı twette; "Anneciğim sana söz veriyorum, seni saraylarda yaşatacağım, unutmadık kardeşim mekanın cennet olsun" ifadelerine yer verdi.

10 yıl önce kalp krizi sonucu vefat eden Ediz Bahtiyaroğlu, başta Eskişehirspor olmak üzere sosyal medyada çoğu kullanıcı tarafından anıldı.
5 Eylül 2012 yılında evinde kalp krizi geçirerek 26 yaşında vefat eden Eskişehirspor futbolcusu Ediz Bahtiyaroğlu unutulmuyor. Ankara Keçiörengücü SK, Ankaraspor, MKE Ankaragücü, Bucaspor ve son olarak Eskişehirspor'da forma giyen Bahtiyaroğlu'nu, Fenerbahçe dahil bir çok insan sosyal medyada paylaşımları ile andı.
Fenerbahçe sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Kanatlanıp uçtuğun yerde Bahtiyar ol...
Sen hep kalbimizdesin #EdizBahtiyaroğlu " ifadelerine yer verdi.
En son forma giydiği Eskişehirspor ise sosyal medya hesabından, "Aramızdan ayrılışının 10. yılında Ediz Bahtiyaroğlu'nu sevgiyle, özlemle ve rahmetle anıyoruz. Kaybettiğimiz her tükenmiş nefes gibi, sonsuza kadar kalbimizde kalacaksın", "Kanatlanıp uçtuğun yerde bahtiyar ol..." #EdizBahtiyaroğlu" ifadeleri ile eski futbolcusunu yad etti.

Merhum Ediz'in en yakın arkadaşlarından olan Hürriyet Gücer ise paylaşımında, "Anneciğim sana söz veriyorum, seni saraylarda yaşatacağım, unutmadık kardeşim mekanın cennet olsun" sözlerini kullandı.
Yapılan paylaşımlar taraftarlar tarafından taktir edildi.

Kuşak sınavı için ter döktüler Kuşak sınavı için ter döktüler