Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce ve Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü başta olmak üzere CHP Eskişehir'in üst düzey kadroları dün Çifteler ilçesine çıkarma yaptı.

Çifteler'de CHP'nin adayı olan Zehra Konakçı'ya destek çalışmaları adına ve Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce'yi Çifteler halkı ile kucaklaşması adına yapılan bu kapsamlı ziyaret ilçede büyük ilgi gördü. Vatandaşlar Ayşe Ünlüce ve Zehra Konakçı'ya yüksek teveccüh ve sevgi gösterdi.

CHP'li Talat Yalaz'dan Şok İddia! CHP'li Talat Yalaz'dan Şok İddia!

Çifteler ziyaretinde Ayşe Ünlüce'nin yanı sıra; CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü, Tepebaşı Belediye Başkanı ve CHP Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Ahmet Ataç, Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, CHP Tepebaşı Meclis Üyesi Aday Adayı Zehra Zeydan ve CHP'nin Çifteler'de önde gelen isimleri de yer aldı.

Cumhuriyet Halk Partisi heyeti parti binasında toplandıktan sonra her hafta cuma günü kurulan Çifteler ilçe pazarında esnaf ziyareti yaptı ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Daha sonra Ziraat Odası ve Çifteler Ticaret Borası'nı ziyaret eden ve buralarda istişarelerde bulunan heyet parti binasına geri döndü. Binada vatandaşlar ile yenen yemeğin ardından tekrar ilçede ziyretlerini sürdüren CHP'liler iki ailenin evine konuk oldu.

Tüm ziyaretler esnasında ve parti binasındaki görüşmeler esnasında Çifteler halkının Ayşe Ünlüce ve Zehra Konakçı'ya olan büyük ilgisi ve sevgisi gözlerden kaçmadı.