Başkan Ataç: "Aile Sıcaklığına Davet Ediyoruz" Başkan Ataç: "Aile Sıcaklığına Davet Ediyoruz"

Tepebaşı Belediyesi, her yıl on binlerce kişinin faydalandığı Gençlik Merkezleri ile gençlerin gelişimine destek olmayı ve geleceklerine katkı sağlamayı sürdürüyor.

Gençlik Merkezleri tarafından gerçekleştirilen güz dönemi eğitimleri de 30 farklı branş ve üniversiteye hazırlık kursları ile devam ediyor. Gençler için ücretsiz olarak düzenlenen 3 yabancı dil eğitimi Almanca, İngilizce (gramer ve her seviyede speaking)  ve Rusça kursları da gençlerden ilgi görüyor. Tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilen eğitimler sayesinde yabancı dil öğrenerek kendilerini geliştirme imkanı bulduklarını belirten gençler, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’a katkılardan dolayı teşekkür ediyor. Katılımcı gençler, Halk Eğitim Merkezi iş birliğinde gerçekleştirilen dil kurslarını başarı ile tamamlamaları durumunda sertifika almaya da hak kazanıyor.

Gençlik Merkezleri’nde düzenlenen eğitim ve etkinliklerden haberdar olmak isteyen gençler, sosyal medya hesaplarından (Facebook, Instagram, Twitter/@esktgm) Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri’ni takip edebiliyor.

Editör: Ender Atmacan