'Renklerin Büyüsü' Sergisi Açılıyor 'Renklerin Büyüsü' Sergisi Açılıyor

İlk olarak Eğitmen Özgecan ÜÇKAYA Şefliğinde Barış MANÇO ve Cem KARACA şarkılarından oluşan konser daha sonra Kim Tiyatro Akademi Çocuk oyuncularının ,tiyatro oyunu ile son buldu.


Program sonrasında konuşan Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru şunları söyledi:

‘’Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ün Dünyadaki en büyük liderlerden biri olduğunu 104.yılını kutlayacağımız 23 Nisan Çocuk bayramında, Çocuk Meclisi Koromuz ve Çocuk Tiyatro ekibi harika bir performans gösterdi. Atamızın çocuklara
armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında, çocuklarımız konserde ve tiyatroda yaptıkları,  Mustafa Kemal ATATÜRK vurgusuyla da bizlere çok güzel anlar yaşattılar. Biz çocuklarımızın eğitimle , öğretimle , kültür ve sanatla büyümeleri gerektiğini düşünüyoruz. Tüm bu imkanlara eşit şekilde ulaşabilecekleri bir düzen olsun istiyoruz. Çocuklar kültürle, sanatla, eğitimle meşgul olsun istiyoruz. Bu konuda da üzerimize düşen görevi gönüllük esasıyla çocuk meclisi içerisinde hem onlara söz hakkı tanıyarak, hem kişiliklerini geliştirecek aktiviteler yaparak hem de kültür-sanat faaliyetleriyle destek olarak , onlara imkan tanıyor, değişim ve gelişimlerine katkı sağlamaya çalışıyoruz."