Eskişehir Haberleri

eskişehir haberleri ve güncel eskişehir gelişmeleri, eskişehir ile ilgili tüm video, eskişehir fotoğrafları ve eskişehir haberleri Eskişehir Haber Ajansı (EHA) sitemizde


POLİTİKA

Zafer Partisi Belediye Başkan adayları Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan Sarar Giyim fabrikasını ziyaret etti.

POLİTİKA

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın Şirintepe Mahallesi’ndeki seçim iletişim merkezi, vatandaşların yoğun ilgisi eşliğinde açıldı. Açılış programında konuşan Başkan...

POLİTİKA

Eskişehir'deki merkez ilçelerin belediye başkan adayları Eskişehir Gençlik Platformu üyesi gençlerle bir araya geldi.

POLİTİKA

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

POLİTİKA

AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan adayı Hamid Yüzügüllü, Tepebaşı esnaflarını ziyaret etmeye devam ediyor.

POLİTİKA

AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan adayı Özkan Alp, ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

POLİTİKA

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Karadenizliler Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Cevdet Kılıç ve üyelerini ziyaret etti.

POLİTİKA

Cumhur İttifakı'nın Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp bölgesindeki esnafları ziyaret etmeyi ve vatandaşlar ile bir araya gelmeyi sürdürüyor.

YAŞAM

Eskişehir’de Meteoroloji Genel Müdürlüğü 3.Bölge Müdürlüğü'nün uyarısına göre kent genelinin parçalı ve az bulutlu olacağı belirtildi.

ASAYİŞ

Eskişehir’de polis ekiplerince, 24 okul çevresi ve park kontrol edilirken, 30 şahsın da bu uygulama esnasında sorgulaması yapıldı.

GÜNDEM

Eskişehir'de beyinden pıhtı atması sonucu 13 yıl önce felç geçiren eşine gözü gibi bakan Hakan Ünsal vatandaşlardan büyük takdir topluyor.

POLİTİKA

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Hak-İş Sendikası üyeleriyle yemek organizasyonunda bir araya geldi.

POLİTİKA

AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, Tepebaşı'na bağlı Sazova Mahallesi'nde bulunan seçim irtibat ofisinde vatandaşlar ile bir araya...

POLİTİKA

AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp saha çalışmalarını sürdürüyor. Özkan Alp'in son ziyaretleri arasında Kaprapınar Mahallesi de bulunuyor.

POLİTİKA

CHP Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce katıldığı bir televizyon programında AK Parti Adayı Nebi Haitpoğlu'nun iddialarına cevap verdi.

SPOR

Eskişehir Süper Amatör Lig'de mücadele eden Beylikovaspor, Süper Amatör tarihine geçecek bir bedel ile Sefer Sever'i renklerine bağladı.