Network Türkiye’nin düzenlediği şehrin ve bölgenin en büyük organizasyonu olan Eskişehir Başarı Ödülleri muhteşem bir final töreni ile sahipleriyle buluştu.

600 adayın yer aldığı ve 200 binden fazla oy kullanılan organizasyonda 53 ayrı kategoride ödül takdim edildi.

Bürokrasi, siyaset, sanayi ve sivil toplumun önemli temsilcilerinin iştirak ettiği gecenin sunuculuğunu Soner Yüksel ve Wilma Elles yaparken, törenin ardından sevilen sanatçı Burak Kut konseriyle katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı.

2- Wilma Elles ve Soner Yüksel

Kent Palace Event Centre’de gerçekleştirilen törene protokolde geniş bir katılım gösterdi.

Vali Vekili Salih Altun, Vali Yardımcısı Kürşad Güleryüz, CHP Eskişehir Milletvekilleri Jale Nur Süllü ve Utku Çakırözer, Baro Başkanı Mustafa Elagöz, BB Başkan Vekili Mustafa Önder, Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık, Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, Mihallıççık Belediye Başkanı Haydar Çorum, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, MHP İl Başkanı İsmail Candemir başta olmak üzere çok sayıda siyasi parti temsilcileri, oda başkanları ve STK temsilcileri geceye iştirak etti.

Celalettin Kesikbaş, Savaş Özaydemir

Gecenin açılış konuşmasını yapan organizasyon koordinatörü Ahmet Can Akdemir sponsorlara, jüri üyelerine, adaylara ve tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.

1- Eskişehir Başarı Ödülleri koordinatörü Ahmet Can Akdemir


Eskişehir Başarı Ödülleri gecesinde ödül sahibi olanlar ise şu şekilde:

Ömür Boyu Başarı Ödülü: Endel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Özaydemir

Ulusal Başarı Ödülü: Eseren Group  adına Erkemal Kıyak

Yılın Bürokratı: 112 Acil Servis Başhekimi Dr. Veli Görkem Pala

Jüri Özel Ödülü: EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adına okul müdürü Rahmi Özyiğit

Yılın İş Kadını: RK Group CEO’su Yasemin Kaya

Yılın İş Adamı: Albayrak Makine Yönetim Kurulu Başkanı Gürhan Albayrak

Yılın Yatırımcısı: SUNTASAN A.Ş. adına Küpeliler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küpeli

Yılın Girişimcisi: Omega Yem Katkı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Alp

Mesleki Başarı Ödülü: Sorumlu Kaptan Pilot Mehmet Aksoyek

Çevre ve Sürdürülebilirlilk Ödülü: ECO Atık Yönetimi adına Ahmet Reha Yereşen

Dinçay Mühendislik Yılın Yapı Projesi Ödülü: Zeydanlar Ticari Karma Proje adına Ömer Zeydan

Sanayi'de Anlamlı İş Birliği Sanayi'de Anlamlı İş Birliği

Yılın Eğitim Kurumu: Eskişehir Gelişim Okulları adına Erdal Şahbaz

Yılın Sivil Toplum Kuruluşu: Eskişehir Genç İş Adamları Derneği (ESGİAD) adına Başkan Ulaş Entok

Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi: Türkiye SMA Vakfı 1. Ulusal SMA Kampı

Medya Özel Ödülü: Meltem Karakaş Kaya

Mesleki Başarı Ödülü: Necla Çakır Süneçli

Yılın Müzik Grubu: PİİZ

Yılın Kadın Şarkıcısı: Güzide Çağlar

Yılın Erkek Şarkıcısı: Ali Doğu

Yılın Tiyatro Oyunu: Yaşasın Demokrasi

Yılın Kadın Tiyatro Sanatçısı: Özlem Akdoğan

Yılın Erkek Tiyatro Sanatçısı: Sermet Yeşil

Yılın Fotoğraf Sanatçısı: Mehmet Emrah Açıkel

Armonika Tekstil Yılın Moda Tasarımcısı Ödülü: Setenay Ay

Sanat Özel Ödülü: Metin Yurdanur Açık Hava Heykel Müzesi

Mesleki Başarı Ödülü: Melih Aydın

Yılın Kadın Sporcusu: Elif Ateş

Yılın Erkek Sporcusu: Bülent Çetin

Yılın Genç Sporcusu: Sudem Denizli

Spor Özel Ödülü: Amazonlar Dragon Bot Kadın Kürek Takımı

Orlando Language Academy Yılın Öğrenci Kulübü Ödülü: Osmangazi Üniversitesi Gençlik Atölyesi Topluluğu

Kent Kültürü Özel Ödülü: Porsuk Kültür Yayınevi

Mesleki Başarı Ödülü: Prof. Dr. Ahmet Çabuk

En İyi Gece Kulübü: Fakülte Performance Hall

En İyi DJ: Baran Zengin

En İyi Restaurant: NOON

En İyi Meyhane: Baba Yorgun

En İyi Fastfood: Hippo French Tacos

Gorill Burger En İyi Şef Ödülü: Ömer İhsan Tekin

En İyi Pub: Replik- Şahap TOKUŞ

En İyi Cafe: Cadı’nın Evi- Selçuk Saygın

En İyi Kahve Dükkanı: Walker’s Coffee House- Resul KÜRKÇÜ

Caffe İtalyan En İyi Barista Ödülü: Kadir Oğuzhan Güzgü

Yılın Sosyal Medya Fenomeni: Orhun Topkaya

Yılın Sosyal Medya Platformu: @eskişehir.Etkinlikler

En İyi Otel Konsepti: Madame Tadia Hotel

En İyi Spor Merkezi: Fitlife Spor Merkezi

En İyi Erkek Kuaförü: Aykut Kızılçay

En İyi Kadın Kuaförü: Engin Hancı

En İyi Make up Artist: Gülten Çelik

En İyi Nail Artist: Selin Titrek

En İyi Güzellik Merkezi: N’ Güzel Healh & Beauty
 

Rahmi Özyiğit, Ahmet Yalçın