Yerel seçim heyecanın en fazla hissedildiği Odunpazarı’nda AK Parti aday adayı olarak yarışa giren Sağlık Sen Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, 2018 yılında yapılan Hamamyolu'ndaki köprüyle ilgili açıklamada bulundu. Göreve gelmeleri halinde köprünün akıbetinin halka sorularak belli olacağını söyleyen Köksal, sözlerine şöyle devam etti;


"Bu Köprü Ne İşe Yaradı !    

Hamamyolu'nda 2018 de yapımı bitirilen köprüyü Hamamyolu esnafına referandum yoluyla sorarak yeni dönemde neler yapacağız başta esnaflarımız görecek.

Oy Yoksa Yer de Yok! Oy Yoksa Yer de Yok!

Ne araç trafiğine ne de yaya trafiğine hiç bir katkısı olmayan tam tersi bölgede ulaşım kaosu oluşturan, üstünden ne araç ne de İnsanın geçmediği ucube köprüyü göreve gelirsek Hamamyolu esnafı ve Odunpazarı bölgesinde yaşayan vatandaşların görüşleri doğrultusunda karar vereceğiz. 

Güya ödüllü denen ve aldığı ödüllerinde uluslararası geçerliliği olmayan bir takım sponsorluk anlaşmaları neticesinde alındığı iddia edilen bu köprüyü halkımız yık der ise yıkarız.   

Üstelik  bu yıkımdan Belediye bütçesinden tek kuruş harcanmadan bir hafriyat firması bulup hurda malzeme karşılığında yıktırıp Hamamyolu caddesini eskisi gibi yaşanabilir hale getireceğiz. 

Esnafımızda halkımız da ne derse o olacak." 

Editör: Yasin Karaçam