"Farklı Zamanlarda" Sergisi Sanatseverlerin Beğenisine Sunuldu "Farklı Zamanlarda" Sergisi Sanatseverlerin Beğenisine Sunuldu

Serginin açılış törenine, EMYO Müdürü Prof. Dr. Salim Şengel, Anadolu Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Merkezi Müdürü Prof. Dr. Esra Ceyhan, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şirin Şengel, öğretim üyeleri ve öğrenciler katılım gösterdi.

“Bağımlılığın pek çok çeşidi var”
Anadolu Üniversitesi EMYO Müdürü Prof. Dr. Salim Şengel serginin açılışına dair şunları söyledi:
“Pek çok çeşidi olan bağımlılıkla ilgili olarak yüksekokulumuz adına biz de bir şey yapalım dedik. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi ile iş birliği yaparak öğrencilerimizin çalışmalarıyla bu sergiyi düzenledik. Bu kapsamda bağımlılıkla mücadele farkındalığının daha da gelişmesini temenni ediyorum.”

“Serginin farkındalık oluşturmasını diliyorum”
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şirin Şengel, bağımlılıkla mücadele kapsamında Anadolu Üniversitesiyle yapmış oldukları iş birliği konusunda şöyle konuştu:
“Kurumlar arası yapmış olduğumuz bu güzel iş birliğinde sizlerle buluştuğumuz için çok mutluyuz. 2022 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesinin ev sahipliğinde bağımlılıkla ilgili bir afiş tasarımı gerçekleştirdik. Bu sene de aynı çalışmayı Anadolu Üniversitesinin ev sahipliğinde gerçekleştiriyoruz. Düzenlediğimiz bu serginin öğrencilerimiz için bir farkındalık oluşturmasını diliyorum.”

“Faydalı bir sergi olması diliyorum”
Anadolu Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Merkezi Müdürü Prof. Dr. Esra Ceyhan ise serginin açılışında şunlara değindi: “Üniversitemiz ev sahipliğinde böyle bir sergi gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Dilerim bağımlılıkla mücadele kapsamında faydalı bir sergi olur."
Sergi, 24 Aralık Pazar gününe kadar EMYO Sanat Galerisi’nde ziyaret edilebilecek.