ESKAFDER’in yeni göreve gelen başkanı Jankat Yelbaşı ve Yönetim Kurulu’na görevlerinde başarılar dileyen Başkan Ataç, Çerkesler’in bu kente değer katan bir toplum olduğunu ve önceki dönemlerde olduğu gibi yeni dönemde de Tepebaşı Belediyesi olarak iş birliği içerisinde desteklerini sürdüreceklerini belirtti.

Ahmet Ataç: "Eskişehir’e En İyi Hizmeti Sunmaya Devam Edeceğiz” Ahmet Ataç: "Eskişehir’e En İyi Hizmeti Sunmaya Devam Edeceğiz”

Ziyarettte konuşan dernek başkanı Jankat Yelbaşı ise ; ‘’ Başkanımız Sayın Ataç’a bugüne kadar derneğimize ve toplumumuza verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederiz.  Biz bu şehrin hoşgörü şehri olmasını , farklı kültürlerin uzun yıllardır bir arada sorunsuzca yaşama kabiliyetine de bağlıyoruz. Bizler bu dernek çatısı altında külütürümüzü yaşatmaya çalışırken, bu kente de katkı sağlamaya çalışıyoruz. Hangi siyasi partiden olursa olsun, yerel yönetimlerimizle , kamu kurum kuruluşlarımızla uyum içinde işbirliği yapmak bizim toplumumuza olan sorumluluğumuzun bir parçası.  Sayın başkana nazik ziyaretleri için yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum.’’ Dedi
   

ESKAFDER Onursal Başkanı ve Osmangazi Üniversitesi Önceki Dönem Rektörleri’nden Prof. Dr. Fazıl Tekin de, uzun yıllardır süren bir dostluğa sahip olduğunu söylediği Başkan Ataç’a ziyaretleri için teşekkür etti.