Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, katıldığı müsabakalarda derece elde ederek Eskişehir’i başarı ile temsil etmeye devam ediyor.

2 Eylül Dolu Dizgin 2 Eylül Dolu Dizgin

Tepebaşı sporcuları son olarak 11-12 yaş Ulusal Gelişim Projesi ligi grup müsabakalarına katıldı. 28-29 Ekim tarihlerinde Yenikent Olimpik Yüzme Havuzunda yapılan müsabakalara katılan 12 erkek 9 kız olmak üzere 21 sporcu 4-5 Kasım tarihlerinde Afyon’da yapılacak olan Türkiye Yüzme Federasyonu 11-12 yaş Ulusal Gelişim ligi bölge müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

Öte yandan Türkiye Yüzme Federasyonu 11-12 yaş ulusal gelişim ligi 3. vize müsabakasına ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı şenliğine katılan 9-10 yaş sporcular da ilk yarış heyecanını yaşayarak deneyim kazandı.  

Sporcular, Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde yüzme sporunu yapmaktan ve dolayı mutlu ve gururlu olduklarını belirtti.

Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Özcan Erkaya yaptığı değerlendirmede, “Kurulduğu günden bugüne kadar birçok başarıya imza atan kulübümüz, Eskişehir’i temsil etmeye devam edecek. Genç yüzücülerimiz bizi her alanda temsil ederek hem kulübümüzü hem şehrimizi gururlandırıyor. Kulüp olarak kentteki tüm gençlerin ve çocukların spor ile tanışması, birer başarılı sporcu olmaları için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.