Tepebaşı Belediyesi, çocukların kültürel ve sanatsal etkinliklerle içi içe olmaları için çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.

Ahmet Ataç Ve Ünlüce Sevenleri İle Buluştu Ahmet Ataç Ve Ünlüce Sevenleri İle Buluştu

Yıl boyunca çeşitli atölye çalışmaları ile etkinlikler düzenleyen Tepebaşı Belediyesi, sömestr tatilinde de çocuklara yönelik iki ayrı oyunu ücretsiz olarak gösterime sunuyor. “Keloğlan Masalları” adlı çocuk oyunu ve “Kraliçe Kuşun Peşinde” adlı müzikal çocuk oyunu, 20 ve 21 Ocak tarihlerinde, Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde Eskişehirli 4 yaş ve üzeri çocuklar ile buluşacak. “Kraliçe Kuşun Peşinde” oyunu 20 Ocak Cumartesi günü 13.00 ve 15.00 saatlerinde 2 seans olarak oynanacak. “Keloğlan Masalları” da 21 Ocak Pazar günü 12.00 ve 14.00 seanslarında çocukların beğenisine sunulacak.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da tüm çocuklara keyifli bir sömestr tatili dileğinde bulunurken, oyunları izlemeye davet etti. Ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinlik hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, 0 (222) 221 22 06 numaralı telefondan Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’ne ulaşabiliyor.