Vadişehir Toplum Sağlığı Aile Merkezi, Yıldıztepe ASM, Yenikent ASM ve Büyükdere ASM'yi ziyaret eden Dr. Bildirici, bu merkezlerde sağlık hizmeti sunan personelle bir araya gelerek mevcut durumu değerlendirdi.

Dr. Öğr. Üyesi Yaşar Bildirici, ziyaretlerin amacını şu sözlerle ifade etti: "Aile Sağlığı Merkezleri, toplum sağlığının temel taşlarından biridir. Bu merkezler, sağlık hizmetlerine erişimi kolaylaştırmak, koruyucu sağlık hizmetlerini güçlendirmek ve vatandaşlarımıza daha etkin bir şekilde ulaşmak için önemlidir ifadelerinde bulundu.

Eskişehirspor Taraftarından Vefa Örneği Eskişehirspor Taraftarından Vefa Örneği

Ayrıca, vatandaşların memnuniyetini artırmak ve sağlık hizmetlerini daha etkin bir şekilde sunabilmek adına hem vatandaşların taleplerini dinleyerek hemde yapılması gerekenleri belirlemek üzere sağlık personeli ile görüş alışverişinde bulundu. Eskişehir İl Sağlık Müdürü, bu ziyaretlerin sürekli olarak gerçekleştirileceğini vurgulayarak, sağlık alanında kaliteli hizmetin sürdürülebilirliği için ilgili tüm paydaşlarla işbirliği içinde olacaklarını belirtti. Dr. Öğr. Üyesi Yaşar Bildirici'nin ziyaretlerine Odunpazarı İlçe Sağlık Müdürü Dr. Alparslan TEMEN'de eşlik etti.