Başkan Kurt ve Ünlüce Emirdağlılar Gecesine Katıldı

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve CHP’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe
Ünlüce, Emirdağlılar Gecesine katıldı. Başkan Kurt ve Ünlüce, 31 Mart Yere Seçimlerinde Emirdağlılardan destek istedi.


Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce, Emirdağlılar Gecesine katıldı. CHP Eskişehir İl Başkanı Talat Yalaz, CHP Eskişehir Milletvekili İbrahim Arslan ve CHP’nin Emirdağ Belediye Başkan Adayı Barış Can’ın katıldığı gecede, birlik ve beraberlik mesajları verildi. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Emirdağlılar Gecesi’nin yapıldığı salonda büyük bir coşku ile karşılandı.


Salonda bulunan masaları tek tek gezen Başkan Kurt, geceye katılan Emirdağlılar ile fotoğraf çektirdi. İlgileri, sevgileri ve ev sahiplikleri için Emirdağlılara teşekkür eden Başkan Kurt, Emirdağlılar Vakfı Başkan Yardımcısı Habip Umutoğlu’nun kendisine "Bu seçimi üç E kazanacak. Birisi enflasyon, ikincisi emekliler, üçüncüsü Emirdağlılar." dediğini anlattı.

Başkan Kurt Sanayi Çarşısı Esnafı Ile Buluştu (1)

Milletvekili Çakırözer: "AK Parti Öğrencileri Tarikat Yurtlarına Mahkum Ediyor" Milletvekili Çakırözer: "AK Parti Öğrencileri Tarikat Yurtlarına Mahkum Ediyor"

Başkan Kurt Sanayi Çarşısı Esnafı ile Buluştu

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Sanayi Çarşısı Esnafı ile bir araya geldi. Sanayi Çarşısı Esnafı ile sohbet eden Başkan Kurt, esnafın talebini dinledi, sorularına cevap verdi.


Başkan Kurt, buluşmanın ardından Sanayi Çarşısını gezerek, çarşı esnafını ziyaret etti. Çarşıda
bulunan dükkanları gezen Başkan Kurt, esnafa hayırlı işler temennisinde bulundu. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, esnafla bir araya gelmeyi sürdürüyor. Son olarak kahvaltıda Sanayi Çarşısı Esnafı ile buluşan Başkan Kurt, esnaf ile bir süre ekonomiden yerel seçimlere birçok konuda sohbet etti. Sanayi Çarşısı Esnafının derdini, taleplerini dinleyen Başkan Kurt, esnafın sorularına cevap verdi. Başkan Kurt, 31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimlerde Sanayi Çarşısı Esnafından Odunpazarı’nda kendisi, Tepebaşı’nda Ahmet Ataç, Büyükşehir’de ise Ayşe Ünlüce için destek istedi.