![BUĞRAHAN DOĞANGİL](https://eskisehirhaberajansicom.teimg.com/crop/200x200/eskisehirhaberajansi-com/uploads/2024/02/bugra-abi-site.jpg)
BUĞRAHAN DOĞANGİL
Tüm Makaleleri
Eskişehirspor Yönetimini Tebrik Etmek Lazım
Haziran başında görevi devralan Ulaş Entok başkanlığındaki Eskişehirspor Yönetimi, bazı negatif durumlara rağmen büyük özveri ile çalışıyor. Bu durumu takdir etmek lazım.
Bir Talat Yalaz Meselesi - Gezi Parkı Direnişi Meşrudur!
Evet, ben "Gezi Parkı Direnişi"nin meşru olduğunu düşünüyorum. Bunu da kimseden gizleyecek, kimseden bu yüzden çekinecek halim yok...
Eskişehir'in 'Hafıza' Sorunu Var
Eskişehirlilerin şehre verdiği bazı zararlardan bugünkü yazısında sevgili Soner Yüksel bahsetmiş. Ben de kendisini okuduktan sonra uzun zamandır değinmek istediğim bir hadiseyi köşemden aktarmak isted...
'Siyanür' Mücadelesine Devam: Doğayı Vermeyeceğiz!
Cengiz Holding iştiraki ETİ Bakır A.Ş., Eskişehir'in doğasını katletmeye yeltenmekten vazgeçene kadar ben de onların kirli emellerini yazmaya devam edeceğim.
Emekliye Eşi Benzeri Görülmemiş Zam
Kök maaşı 8 bin lira altında olanların hiç zam alamaması tehlikesine karşı adım atıldı. En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL'ye yükseltildi. Kanun teklifinin Meclis'te görüşüleceği tarih de netleşti.
Eldeki Cephaneyi Tedbirli Harcamak Lazım
Erken genel seçim beklentilerinin iyice arttığı ve yüksek sesle dillendirilmeye başladığı günlerin içerisindeyiz.
Çifteler'in Kaderi Seyrederek Değişmez
Son günlerde Eskişehir gündemini doğal olarak epey meşgul eden Çifteler'deki su sorunu ile ilgili aslında çok şey yazdım çizdim...
Biraz Gerçek Sorunlara Mı Odaklansak?
Tamam, siyaset güzel, siyasetin magazini pek daha güzel. Bazen hepimiz o rüzgara kapılıyoruz ama biraz da bu kentin gerçek meselelerine, sorunlarına mı odaklansak?
Ayşe Başkan'dan İki Önemli Hamle
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce göreve geldiği günden bu yana Eskişehir'in faydasına işler yapmaya devam ediyor.
Tercihiniz Hangisi? 'Sakarı Domatesi' Mi? Siyanürlü Altın Mı?
Bana aynı soruyu soracak olursanız ben Sakarı domatesini tercih ederim. Siyanürlü altın - gümüş madenini savunanlar size yazımın sonunda iki çift sözüm olacak merak etmeyin...