BUĞRAHAN DOĞANGİL

BUĞRAHAN DOĞANGİL

Tüm Makaleleri

Hırs, İhanet, İktidar Savaşı

Bugün genel tarzımın biraz dışına çıkarak siz değerli okuyuculara bir hikaye aktarmak, anlatmak istiyorum...

Çifteler Su Projesi'ne Derinlemesine Bir Bakış

Sakarya Nehri'nin ilk doğduğu yer olan Eskişehir'in Çifteler ilçesi son yıllarda Eskişehir şehir merkezinin temiz içme suyu ihtiyacına destek olacak bir proje ile gündemde...

Organize Cinayete Evet Demek Caniliktir

Sokak hayvanları yani can dostlarımızın katledilmesi konusu bir süredir ülke gündeminden düşmüyor. Bu hususu sürekli dile getiren ve hayvanları öldürmek isteyen de büyük bir cani güruh var.

Şehir Gündeminde Öne Çıkanlar

Eskişehir'in gündeminde her zaman olduğu gibi elbette çok fazla konu var. Şehre şöyle genel bir bakış attığımda ise bazı konuların öncelikli konuşulması gerektiğini düşünüyorum.

Öz Kardeşim Gibi...

CHP İl ve İlçe Gençlik Kolları seçimleri yaklaşıyor. Bazı gazetelerde il için ilk aday belli oldu haberleri çıkmaya başladı bile. Ben ilk adayı çok önce açıklamıştım.

Kötüler ve Kötülüğe Hizmet Oldukça...

Tüm dünyada, ülkemizde, kendi hayatımızda her geçen gün farklı problemlerle, farklı sıkıntılarla karşılaşıyoruz. Bunların hep nedenini sorguluyoruz...

Elinizi Vatandaşın Ekmeğinden Çekin!

Ve bir süredir beklenen oldu... Eskişehir Ticaret Odası Meclisi'nde alınan karar ile şehirde 200 gram somun ekmeğin fiyatı 8 TL'den 10 TL'ye yükseltildi.

Bugünümüze de Şükür Diyecek Gibiyiz

Türkiye'de son dönemde, "kamu tasarruf tedbirleri" gibi bazı uygulamalar hayata geçirilmiş olsa da ekonominin gidişatı hiç de iyi görünmüyor.

250 TL Abonman Neden Pahalı Değil?

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir'deki öğrencilerin toplu taşımada avantajlı bir şekilde seyahat etmesi için aylık, sınırsız 250 TL'ye abonman kart uygulaması başlattı.

Derin Yoksulluğa Karşı '3 Kuruşluk' Tasarruf Paketi

Türkiye'de yoksulluk gitgide derinleşirken bu duruma çözüm olarak hükümet "Kamuda Tasarruf Paketi"ni devreye sokma kararı aldı. Bu paket ile bir nebze olsun kemer sıkmak istiyorlar ancak...