SONER YÜKSEL

SONER YÜKSEL

Tüm Makaleleri

Soner Yüksel
1996 yılında Radyo Programcısı olarak başladığı medya hayatına fasılasız devam etmektedir. Daha önce şehrin çeşitli gazete ve tv'lerinde yazı, haber ve sunuculuk görevlerinde bulunan Yüksel Eskişehir Haber Ajansı (EHA) bünyesinde Medya Grup Başkanı olarak mesleğini sürdürmektedir.

Ayşe Ünlüce Seçileli 2 Ay Bile Olmadı

Ayşe Ünlüce seçileli henüz 2 ay bile olmadı… Yani henüz çiçeği burnunda ve hayırlı olsun ziyaretlerinden kafasını kaldıramayan bir başkan.

Özgür Özel Eskişehir'e 'Özel' Önem Gösteriyor Mu?

CHP Genel Başkanı Özgür Özel son dönemlerde sık sık Eskişehir’e geliyor. Seçim öncesi daha doğrusu CHP Kurultay sürecinden bu yana yaptığı ziyaretlerin sayısı herhalde 10’dan fazla olmuştur.

Seçimde Keramet Varmış!

Ne mutlu ki son zamanlarda EHA olarak gündeme getirdiğimiz bazı şehir sorunları karşılık buluyor, gündem oluyor ve ilgilileri dile getirdiğimiz konuları cevapsız bırakmıyor.

Bu Ayıptan Kurtulmalıyız!

Eskişehir girişinde yolun hemen kenarında artık ne olduğu belli belirsiz bir Yunus Emre totemi var. Totem diyorum çünkü yapılan iş, ne heykel, ne anıt ne de başka bir şeye benziyor.

Yazık Bu Şehre

1894 yılı… Alman İmparatorluğunun Bağdat Demiryolu için Anadolu’dan geçen buharlı lokomotiflerin bakımı ve vagon imalatı yapmak üzere Anadolu – Osmanlı kumpanyası adı ile bir tesis kuruldu. Bu t...

SU’dan Sebepler

Eskişehir merkezinde 12 Litre Kalabak Damacana su fiyatı 25 TL oldu…