Müzeler Bayramda da Ziyaretçilerini Bekliyor Müzeler Bayramda da Ziyaretçilerini Bekliyor

Odunpazarı Belediyesi’ne iş başvurusunda bulunmak artık size bir tık kadar yakın ve kolay. İş başvurusunda bulunmak için belediyeye gitmeye gerek yok. Odunpazarı Belediyesi’nde iş başvuruları artık dijital ortamda gerçekleşiyor. Böylece hem zamandan hem de kağıttan tasarruf sağlanıyor. Odunpazarı Belediyesi’ne iş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, bu başvuruyu kâğıt ve belgelerle yapmak yerine, dijital web uygulaması üzerinden kolayca yapabiliyor. Bu dijital platform, iş başvurularını anında alarak, hızlı bir şekilde değerlendirebilmek ve bir özgeçmiş havuzu oluşturmak için kullanılıyor.

İş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, belediyenin resmi web sitesinin (www.odunpazari.bel.tr ) “online hizmetler” sekmesinde bulunan “Odunpazarı kariyer” linkine tıklayarak ya da www.odunpazari.com.tr adresinden iş başvurusu yapabilirler. Odunpazarı Belediyesi’nin mobil uygulamasını kullanan vatandaşlar da online hizmetler sekmesi tıklayarak www.odunpazari.com.tr’ye ulaşabilir.

Bu yöntemler üzerinden iş başvurusunu tamamlayan vatandaşlara, başvurularını tamamladıklarına dair bilgilendirme SMS’i gönderiliyor. İş başvurusunu tamamlayan vatandaşların CV’leri de oluşturulan CV havuzuna düşüyor. Başvurular yapay zeka ile analiz ediliyor. Birim müdürleri ise kendi CV havuzunu oluşturuyor, bu havuzdan ihtiyaç duyulan mesleki kollara göre CV’ler değerlendiriliyor.

BU ÖNEMLİ ADIMI ATMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ

Konuyla ilgili açılama yapan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Odunpazarı Belediyesi olarak ilerlemenin, yeniliğin ve gelişimin öncüsü olmakta kararlı olduklarını söyledi. Hemşehrilerine daha iyi hizmet sunabilmek ve iş başvuru süreçlerini daha kolay ve erişilebilir

hale getirebilmek amacıyla en iyisini yapmaya devam ettiklerini kaydeden Başkan Kurt, “Geleneksel yöntemlerden dijital çözümlere geçiş yaparak, kâğıt israfını en aza indiriyor ve zaman tasarrufu sağlıyoruz. Artık iş başvurularınızı kâğıt ve belgelerle yapmak yerine, dijital web uygulamamız üzerinden kolayca gerçekleştirebileceksiniz. Bu dijital platform, iş başvurularınızı anında almak, hızlı bir şekilde değerlendirebilmek ve bir özgeçmiş havuzu oluşturmak için kullanılacak. Dijital iş başvuru süreci hem siz hem de belediyemiz için birçok avantaj sunacak. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına bu önemli adımı atmaktan mutluluk duyuyoruz. Daha fazla bilgi veya sorularınız için Odunpazarı Anonim Şirketi İnsan Kaynakları Birimi üzerinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin” dedi.

Editör: Ender Atmacan