Odunpazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, bir yandan mevcut park ve spor alanlarını yenilerken, diğer taraftan da ilçedeki parkların sayısını artırıyor. Odunpazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, bu kapsamda Ihlamurkent Mahallesi Gökçeada Sokakta 13 bin m²’lik alanda gerçekleştirilen yeni park çalışması ile bölgeye yepyeni bir park kazandırdı. 

OEDAŞ’ta Yapay Zekanın Bugünü Ve Geleceği Konuşuldu OEDAŞ’ta Yapay Zekanın Bugünü Ve Geleceği Konuşuldu

Çocuk oyun alanı, fitness alanı, oturma birimleri ve yürüyüş yollarının yer aldığı parkta, park içi ve çevresinde vatandaşların ulaşımını sağlamak amacıyla merdiven yapıldı. Ağaç ve bitki dikimi sonrasında alanda çim ekimi yapan ekipler, son olarak kent mobilyalarının montajını da tamamladı. Çalışmaların tamamlanması ile vatandaşın hizmetine sunulan park, çevre sakinlerinin beğenisini kazandı. 

Odunpazarı’na yeni parklar kazandırmaya devam edeceklerini kaydeden belediye yetkilileri, ayrıca Odunpazarı bölgesinde bulunan parklar ile spor alanlarında yenileme ve bakım çalışmalarının da devam ettiğini vurguladı. Bu parkın çocuklara ve kendilerine iyi geldiğini belirten Ihlamurkent sakinleri ise Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a teşekkür etti.