ESTÜ ile Ceza İnfaz Kurumları Arasında İşbirliği ve Proje Toplantısı Yapıldı ESTÜ ile Ceza İnfaz Kurumları Arasında İşbirliği ve Proje Toplantısı Yapıldı

Ünlü ses sanatçısı Saim Günal hayatını kaybetti. Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde yaşayan deneyimli sanatçının kalp krizi nedeniyle vefat ettiği açıklandı. Eskişehir'de birçok festival, şenlik ve etkinlikte sahne alan Günal, aynı zamanda Eskişehir halkı tarafından da büyük bir sevgi ve saygıyla anılıyordu.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, sanatçı Saim Günal için başsağlığı mesajı yayımladı. Büyükerşen “Şehrimizin sevilen ses sanatçısı Saim Günal’ın geçirdiği kalp krizi sonucu vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendim. Beyefendiliği ve Eskişehir'e olan bağlılığı ile her daim kalbimizde yaşayacak Saim Günal’a Allah’tan rahmet, ailesi ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum” dedi.

Eskişehir Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü de “Eskişehir’imizin sevilen ses sanatçısı Saim Günal’ın geçirdiği kalp krizi sonucu vefat ettiği haberini büyük bir üzüntüyle öğrendim. Kent belleğinde beyefendi kişiliği ve şarkılarıyla yaşamaya devam edecek olan Saim Günal’a Allah’tan rahmet, ailesi ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt da “Şehrimizin sevilen sanatçısı Saim Günal'ın  vefat haberini üzüntüyle öğrendim. Ailesine ve sanat camiasına başsağlığı diliyorum” dedi.