Kano Türkiye Kupası Nefes Kesen Yarışlara Sahne Oldu Kano Türkiye Kupası Nefes Kesen Yarışlara Sahne Oldu

Tepebaşı Belediyesi, çocukların yaz mevsimini verimli ve sağlıklı biçimde geçirmesi için düzenlediği etkinlikleri sürdürüyor.

Bu kapsamda gerçekleştirilecek Futbol Yaz Okulu için kayıtlar başlıyor. 7-14 yaş arası çocukların ücretsiz olarak kayıt olabileceği yaz okulu programı, Behiç Erkin Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilecek. Talep bırakma işlemleri ise 0 (530) 158 34 28 numaralı telefonla sağlanacak. 13-28 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek talep bırakma işleminin tamamlanmasının ardından 1 Temmuz Pazartesi günü dersler başlayacak.


4 Eylül’e kadar devam edecek ve kontenjanın sınırlı olduğu Futbol Yaz Okulu hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, 0 (530) 158 34 28 numaralı telefondan yetkililere ulaşabiliyor.


Plaj Voleybolu Yaz Kursu

Plaj Voleybolu
Ayrıca 11-17 yaş arası çocuklar için de Plaj Voleybolu Yaz Kursu düzenlenecek. Tepebaşı Belediyesi ana hizmet binası yanında bulunan kum sahada gerçekleşecek. 13 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek kayıtların ardından 6 Temmuz haftasında dersler başlayacak. Cumartesi-Pazar olmak üzere haftada iki gün gerçekleştirilecek kursa kayıt olmak isteyenler görselde yer alan QR kodu okutarak veya https://tinyurl.com/plajvoleybolu linkine tıklayarak kayıt formuna ulaşabiliyor.

Editör: Buğrahan Doğangil