CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Yanımda mısınız?” sorusuna Eskişehir’deki 3 başkandan destek geldi. Büyükerşen, Ataç ve Kurt yaptıkları paylaşımlarla “Yanındayız Kılıçdaroğlu” mesajını verdi.

CHP TBMM Grubu tarafından düzenlenen 27. Dönem 5. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı’nın açılışında konuşan CHP Lideri Kılıçdaroğlu, partililere seslendi. Kılıçdaoğlu, konuşmasında "Şunu da artık bilmek zorundayım, siz gerçekten benimle birlikte misiniz? Bazılarınızın sesi çıkmıyor, bazılarınızın da isteyerek veya istemeyerek zarar verdiğini de görüyorum" deyince, birbiri sıra destek mesajları geldi.

Eskişehir’deki 3 başkan da Kılıçdaroğlu’nun sorusuna karşılık destek verenler arasında yer aldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen yaptığı paylaşımda; “Güzel ülkemizin geleceği için var gücüyle çalışan, hak, hukuk ve adalet için büyük bir mücadele veren Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun #yanındayım” ifadelerini kullandı.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ise, “Her şartta ve koşulda, hak, hukuk ve adalet mücadelesinde Sayın Genel Başkanımızın #yanındayım” diye konuştu.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ise, “Her koşulda yanındayız Sayın Genel Başkanım” sözlerini kullandı.

Bakan Varank Eskişehir'e geliyor Bakan Varank Eskişehir'e geliyor