Personelin bayramı kutlayan Ünlüce, “Emekleriniz için size çok teşekkür ediyorum. Bu şehrin her noktasında iziniz
var.” dedi.

Eskişehir’de toplu taşımada görev yapan otobüs şoförleri, günün erken saatlerinde başlayan mesai maratonuna Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce’nin ziyaretiyle başlangıç yaptılar. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Toplu Taşıma Şube Müdürlüğü’nü ziyaret eden Başkan Ünlüce’ye, Genel Sekreter Vekili M. Recai Erdir, Genel Sekreter Yardımcısı Metin Bükülmez ile Ulaşım Dairesi Başkanı Oğuz Özkara eşlik etti.


Personel tarafından çiçeklerle karşılanan Başkan Ünlüce, “Sabahın ilk saatlerinde burada olmak ve şehrin her köşesinde yaşayan vatandaşlarımızı alıp sevdiklerine, işlerine, okullarına, hastanelere ulaştırmak gerçekten çok yüce, çok büyük bir görev. Bayram öncesi sizlerle birlikte olmak ve tek tek bayramlarınızı kutlamak istedim. Aynı zamanda sizlere bugüne kadar Eskişehir'e, Eskişehirlilere verdiğiniz hizmetler için ayrıca teşekkür ediyorum. Gece seferleriyle hiç durmayan bir ulaşım ağımız var. Şehrimizin her noktasında, her sokağında, her mahallesinde sizin izleriniz var. İyi ki varsınız. Her
zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Hepinizin gözlerinden öpüyorum. Çocuklarınıza, eşlerinize ailelerinize selamlarımı iletmenizi istiyorum. Hep birlikte nice bayramlara.” dedi.

Milletvekili Gürcan da İmza Vermiş Milletvekili Gürcan da İmza Vermiş

Konuşma sonrası Başkan Ünlüce personel ile tek tek bayramlaştı.Törenin ardından Ünlüce ile başta kadın otobüs şoförleri olmak üzere personel bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Editör: Buğrahan Doğangil