Çakırözer, “31 Mart’ta Alpuluhemşehrilerimizin teveccühü ile belediye başkanlarımızla Alpu’muzu, Eskişehir’imizi kırsal kalkınma başta olmak hizmette daha ileriye taşıyacağız. Eskişehir’de Ayşe Ünlüce, Alpu’da Gürbüz Güller uyum içinde Alpu’muz için, Eskişehir’imiz için çalışacak” dedi.

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehir’in Alpu ilçesinde belediye başkan adayı ve parti üyeleriyle esnafı ziyaret etti, kahvelerde belediye başkan adayları için Alpulu’lardan destek istedi. Alpu’da Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Gürbüz Güller ve parti üyeleriyle ilçe esnafını ziyaret eden Çakırözer, kahvelerde emekli ve çiftçilerle bir araya geldi. Hem sıkıntıları dinledi, hem de partisinin belediye başkan adaylarına destek istedi.

Çifteler İftarda Bir Araya Geldi Çifteler İftarda Bir Araya Geldi

Çakırözer ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda şunları söyledi:

“Eskişehir’de merkezde ve ilçelerimizde Belediye Başkanlarımız sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmette birbiriyle yarışıyor. Alpu Belediye Başkanımız Gürbüz Güller göreve geldiği tarihten itibaren Alpu’da merkezden köylerimize hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve hizmet götürmek için Eskişehir Büyükşehir Belediyemizin de desteğiyle çalışmalarını sürdürdü. İnanıyoruz 31 Mart’tan sonra da Alpuluhemşehrilerimizin teveccühü ile yeniden oturacağı Belediye Başkanlığı koltuğunda özveriyle, sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdürecek. 31 Mart’ta Eskişehir’de Ayşe Ünlüce, Alpu’da Gürbüz Güller ile hep birlikte uyum içinde çalışarak kırsal kalkınma başta olmak üzere Eskişehir’imizi, Alpu’muzu hizmette daha ileriye, geleceğe taşıyacağız.”