İBF Seminerler Dizisi “Eğlence Kuramı” İle Başladı İBF Seminerler Dizisi “Eğlence Kuramı” İle Başladı

Tepebaşı Belediyesi, kentteki çocuklar için düzenlediği etkinlikler ile gelişimlerine destek olmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Tepebaşı Belediyesi bünyesinde bulunan 23 Nisan, Esentepe, Türkan Saylan, Çukurhisar Çocuk Sanat ve Kültür Merkezlerinde, Özdilek Sanat Merkezi ve 29 Ekim Gençlik Merkezinde güz dönemi çocuk programları kayıtları başlıyor. Merkezlerde, oyun beceri grubu, piyano, bale, tekvando, jimnastik, resim, yaratıcı drama, halk dansları, ritim, masal atölyesi, satranç, etüt, gitar, çocuk atletizm, mangala, seramik, cam füzyon, bilardo gibi branşlar yer alıyor.

Ayrıca Tepebaşı Belediyesi Bahriye Üçok Eğitim ve Gelişim Merkezi için de 4, 5, 6, 7. Sınıflar öğrencilerine yönelik destek programları için de kayıtlar başlıyor. Merkezde, Türkçe, Matematik, fen bilimleri, İngilizce, sosyal bilgiler ve rehberlik gibi alanlarda destek verilecek.

21 Eylül’de başlayacak olan kayıtlar 25 Eylül’e kadar sürecek. 2 Ekim’de başlayacak dersler hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için https://tinyurl.com/guzcocukprogramlari linkinden veya görselde yer alan QR kodu okutarak kayıt formuna ulaşabilecek.