Yangın Haberleri

yangın haberleri ve güncel yangın gelişmeleri, yangın ile ilgili tüm video, yangın fotoğrafları ve yangın haberleri Eskişehir Haber Ajansı (EHA) sitemizde


ASAYİŞ

Eskişehir'de seyir halindeki bir otomobilde motor aksamından kaynaklı çıktığı tahmin edilen yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kontrol altına alındı.

EĞİTİM

Eskişehir Teknik Üniversitesi Ulaştırma Meslek Yüksekokulu (UMYO) Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri programı son sınıf öğrencileri, 2 Eylül Kampüsünde düzenlenen Yangın...

ASAYİŞ

Eskişehir’de bir apartmanın garaj kısmında çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü, dumandan etkilenen 2 kişi ise hastaneye kaldırıldı.

GÜNDEM

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy başkanlığında, Eskişehir Orman Yangınları İle Mücadele Komisyonu toplantısı gerçekleştirilirdi.

ASAYİŞ

Eskişehir’de elektrik kaçağından çıktığı belirlenen yangında müstakil bir ev küle dönerken, bodrumda bulunan kümesteki güvercinlere hiçbir şey olmaması görenleri hayrete...

YAŞAM

Eskişehir’de evinde çıkan yangın sonrası İhlas Haber Ajansı muhabirine verdiği röportajda zor durumda olduğunu belirten 4 çocuk annesi Ayşe Kaya’ya...

YAŞAM

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde Hastane Afet ve Acil Durum Planları (HAP) çerçevesinde, Ulusal Medikal Kurtarma...

ASAYİŞ

Eskişehir'de bir vatandaşın sigara izmaritini söndürmeden çöp kutusuna atması nedeniyle çıktığı tahmin edilen yangın çevre esnafının müdahalesiyle söndürüldü.

YAŞAM

Eskişehir’de evde çıkan yangın sonrasında mutfağı küle dönen anne Ayşe Kaya, maddi imkansızlıktan dolayı çocuklarıyla yanan evde oturmayı sürdürüyor.

ASAYİŞ

Eskişehir’de ahşap bir evde çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu söndürüldü. Yangın çevrede paniğe neden oldu.

ASAYİŞ

Eskişehir'de iddiaya göre, bir binanın bodrum katına yabancı uyruklu çocukların torpil atması nedeniyle yangın çıktı.

GÜNDEM

Eskişehir’de gece saatlerinde seyir halinde olan bir aracın motor kısmında çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü.

ASAYİŞ

Eskişehir Şehir Hastanesi otoparkında yanan otomobil, kullanılamaz hale geldi.

GÜNDEM

Eskişehir’de geçtiğimiz günlerde garajda çıkan yangın sonrası kullanılamaz hale gelen 3 bloklu apartmanda tahliye çalışmaları devam ediyor.

ASAYİŞ

Eskişehir’de 24 dairenin bulunduğu 3 bloktan oluşan bir apartmanın garaj kısmında çıkan yangında, binada bulunan 60 kişi itfaiye ekipleri tarafından...

POLİTİKA

Odunpazarı ilçesi Aşağı Çağlan mahallesinde çıkan yangında evini, ağılını ve küçükbaş hayvanlarını kaybeden ailenin yaraları sarılıyor.