Network Türkiye’nin Ahmet Can Akdemir koordinatörlüğünde bu yıl, 3.’sünü düzenlediği şehrin ve bölgenin en büyük ödül töreni organizasyonu Eskişehir Başarı Ödülleri sahiplerini muhteşem bir törenle buldu. Wilma Elles ve Soner Yüksel’in sunduğu gecede, ünlü popçu Burak Kut da davetlilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

“Devrimi Yaşamak” “Devrimi Yaşamak”

Yılın Bürokratı Ödülü”nün Sahibi ise 112 Acil servis Başhekimi Dr Veli Görkem Pala oldu. Pala'ya ödülünü Doç. Dr Mustafa Acar takdim etti.
Pala, konuşmasında ”Öncelikle herkeze iyi akşamlar diliyorum organizasyonun gerçekleşmesini sağlayan tüm ekibe ve bizleri bu ödüle layık gören kıymetli jürimize teşekkür ediyorum. Ben 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet sunan bir organizasyonun yöneticisi olarak aranızda bulunuyorum. Dolayısıyla bu organizasyonun çeşitli zorlukları var. Bu organizasyonu çok güçlü bir ekiple sağlayabilirsiniz. Ben bugün bu ödülü benimle birlikte beş yıldır gecesini gündüzüne katan 7 gün 24 saat her an çalışan ekip arkadaşlarım adına alıyorum. Aynı zamanda eşim ve 1.5 yaşında oğlum adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.