AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Av. Ali Acar, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'u mahallelere yapılması gereken kapalı pazar yerleri üzerinden eleştirdi.

Başkan Acar yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, sürekli bahanelerin arkasına sığındı. Yeri geldi engelleniyoruz dedi. Yeri geldi pandemiyi bahane etti. Ama hiçbir zaman çözüm odaklı olamadı, acil eylem planı hazırlayamadı ve vatandaşlarımızın dertlerine çözüm bulamadı. Biz sürekli vatandaşlarımızın sesi olarak kendisini gerek Belediye Meclis Toplantılarında gerekse sosyal medyadan uyardık, yapması gerekenleri hatırlattık. Vatandaşlarımızın beklentilerini kendisine aktardık. Bütün bu uğraşlarımıza rağmen sırf göz boyamak için yaptığı birkaç kreşten başka kayda değer bir hizmetini maalesef göremedik.  

Sayın Kurt. Pandemi artık bitti. Engellenmediğinizi, aksine vatandaşlarımıza hizmet için yapılacak her icraate destek olduğumuzu ve bundan sonra da olacağımızı biliyorsunuz. Peki siz halen daha neyi bekliyorsunuz? 25 vaadinizden kaç tanesini gerçekleştirdiniz? Veya bu vaatlerinizi ne zaman yerine getirmeyi düşünüyorsunuz?

"NATO artık ABD'nin Bir Aparatı Haline Gelmiştir" "NATO artık ABD'nin Bir Aparatı Haline Gelmiştir"

2024 Yerel Seçimleri için mi saklıyorsunuz? Bana bir fırsat daha verin bunları yapayım mı diyeceksiniz?”