CHP Eskişehir Milletvekilleri Jale Nur Süllü ve Utku Çakırözer ile Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, afet bölgesinde arama kurtarma başta olmak üzere yardım faaliyetlerini sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ekiplerini ziyaret ederek özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür ettiler.

Rektör Erdal İftarda Depremzede Aileler ile Bir Araya Geldi Rektör Erdal İftarda Depremzede Aileler ile Bir Araya Geldi

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 şehirde büyük yıkıma yol açan deprem sonrası bölgede arama kurtarma başta olmak üzere yardım faaliyetlerini sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ekipleri çalışmalarını sürdürüyor. CHP Eskişehir Milletvekilleri Jale Nur Süllü ve Utku Çakırözer, arama kurtarma ve destek ekiplerini ziyaret etti. Süllü ve Çakırözer, ekiplere teşekkür ederek yaraların sarılması
için başta Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen olmak üzere özveri ile çalışan tüm ekiplere teşekkür ettiler. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş da ekipleri ziyaret ederek yapılan destek çalışmaları nedeniyle Başkan Büyükerşen ve ekiplere teşekkür etti. Savaş ayrıca yardımların koordinasyonu konusunda da yetkililerle görüş alışverişinde bulundu.