Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce’ye yönelik hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. İş insanı Ali Eldem’in kurduğu ve onursal başkanlığını sürdürdüğü,dönem başkanlığını Ahmet Yıldırım'ın yaptığı AHBAPLAR Grubu Ünlüce’yi ziyaret etti. Konuklarını Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda ağırlayan Ünlüce, nazik ziyaret dolayısıyla AHBAPLAR Grubuna teşekkür etti.

Ünlüce’yi tebrik ederek çalışmalarında başarılar dileyen Ali Eldem, “Sizi Eskişehir’de başkan olarak görmek bizleri son derece mutlu etti. Eskişehir’e çok yakışan bir belediye başkanı oldunuz. AHBAPLAR Grubu olarak elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız.” dedi.

Av. Akmeşe: "Sözün, Hukukun Bittiği Yerdeyiz" Av. Akmeşe: "Sözün, Hukukun Bittiği Yerdeyiz"

Nazik ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Ünlüce, “Eskişehir’e gönül veren herkesle birlikte bu şehri yöneteceğiz. Coğrafya kaderdir derler, bizim kaderimiz de Eskişehir. İyi ki Eskişehir’de doğmuşuz, iyi ki Eskişehir’de yaşamışız ve iyi ki bu şehre katkı sunmuşuz. Eskişehirliler yapılan her hizmetin kıymetini çok biliyorlar. Bu şehre hizmet etmek beni son derece mutlu ediyor.” ifadelerini kullandı.

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret, çektirilen fotoğraflar tamamlandı.