CHP Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce seçim çalışmaları kapsamında kırsal ilçe ziyaretlerini sürdürüyor ve bu ilçelerde Cumhuriyet Halk Partili adaylara tam desteğini net şekilde gösteriyor.

Ayşe Ünlüce ilçe ziyaretleri için bu defa Beylikova'daydı. Ünlüce ve yanındaki CHP heyeti Beylikova'daki kamu kurumları ve bazı kuruluşları ziyaret etti. Ünlüce ve heyete CHP Beylikova Belediye Başkan Adayı Hakan Karabacak da eşlik etti.

Hakan Karabacak ve Ünlüce aynı zamanda CHP'nin Beylikova'daki ilçe binasında partililer ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Beyliova sokaklarında vatandaşlar ile kucaklaşan Ayşe Ünlüce hem büyükşehir hem de Beylikova için vatandaşlardan destek sözü aldı.

Ayşe Ünlüce bu ziyaret sonrasında resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda;

Çakırözer: "“Okulu Kapatmayın, Evlatlarımızın Geleceğiyle Oynamayın” Çakırözer: "“Okulu Kapatmayın, Evlatlarımızın Geleceğiyle Oynamayın”

"Belediye Başkan Adayımız Hakan Karabacak ile uyum içinde çalışarak Beylikova ilçemizi sosyal belediyecilik ile tanıştıracağız. Tüm sıcaklığı ve samimiyetiyle bizleri karşılayan Beylikovalı hemşehrilerime teşekkür ediyorum." ifadelerine yer verdi.