Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, Kent Konseyi Genel Sekreteri Ahmet Kapanoğlu, yürütme kurulu üyeleri ve çalışma grubu başkanları Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Kent Konseyi̇’nden Başkan Ünlüce’ye Zi̇yaret 29.04 (1)

Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda Kent Konseyi gönüllülerini ağırlayan Başkan Ünlüce,


“Eskişehir Kent Konseyi ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte çalışmak bizim için son derece önemli. Konsey gönüllüleri Eskişehir’in en uzak noktasına kadar giderek halkımıza ulaşıyor. Bende bir dönem Kadın Meclisi’nde görev alarak katkı sunmuştum. Bu yüzden benim için sivil toplum kuruluşlarının yeri çok ayrı. Eskişehir’imiz için gösterdiğiniz tüm gayretler için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.” dedi.


Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy da, “Büyükşehir Belediyesi olarak bize her zaman destek oldunuz. Ben de gönüllülerimiz ile birlikte size her zaman destek olmaya hazır olduğumuzu bilmenizi isterim.” dedi.


Eskişehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Ahmet Kapanoğlu, “Cumhuriyet’in ikinci yüzyılına Eskişehir’e kadın bir belediye başkanı çok yakıştı. Kadın Meclisi’nde görev alıp, daha sonra kentimize belediye başkanı olarak seçilmeniz bizlere çok büyük onur ve gurur veriyor.” ifadelerini kullandı.


Ziyaretin sonunda karakalem ile Ayşe Ünlüce’nin portresini çizen Kültür Sanat Çalışma Grubu Üyesi Necdet Günar, Başkan Ünlüce’ye portreyi hediye etti. Ziyaret çektirilen fotoğrafla tamamlandı.

Eskişehir Diş Hekimleri Odası Başkanı Cenk Ataç ve yönetim kurulu üyeleri Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce’ye tebrik ziyareti gerçekleştirdi.

Di̇ş Heki̇mleri̇nden Başkan Ünlüce’ye Hayirli Olsun Zi̇yareti̇ 29.04 (1)

Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce’ye yönelik hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Eskişehir Diş Hekimleri Odası Başkanı Cenk Ataç ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Ünlüce’yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.


Başkan Cenk Ataç, ortak proje ve iş birlikleri yapmak istediklerini, bu konuda Eskişehir Diş Hekimleri Odası’nın hazır olduğunu belirtti. Başkan Ünlüce de, toplum sağlığı konusunda diş hekimlerine büyük görevler düştüğünü ifade ederek, yapılacak çalışmalara katkı sunmaktan mutluluk duyacağını söyledi.

Başkan Ünlüce'ye Dernek Ziyaretleri Sürüyor Başkan Ünlüce'ye Dernek Ziyaretleri Sürüyor


Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret, çektirilen fotoğrafla tamamlandı.

Samsunlular Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı, Eskişehir Vanlılar Derneği (Van- Es) Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce’yi ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.

Derneklerden Ünlüce’ye Tebri̇k Zi̇yareti̇ 29.04.2024 (Samsunlular Derneği) (1)

Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce tebrik ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Ünlüce, ilk olarak Samsunlular Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Kamil Demir ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Dernek Başkanı Demir, 31 Mart Yerel Seçimlerinde gösterdiği başarıdan dolayı kutlayarak görevinde üstün başarılar diledi. Başkan Ünlüce de nazik ziyaret için heyete teşekkür ederek birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Başkan Demir, ziyaret sonunda Başkan Ünlüce’ye semaver hediye etti.


Daha sonra Eskişehir Vanlılar Derneği (Van- Es) Başkanı Nihat Baş ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırlayan Başkan Ünlüce, konuklarına nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek dayanışma içerisinde Eskişehir için çalışacaklarını ifade etti. Başkan Nihat Baş, Ünlüce’ye mürekkep ve kalem ucu takdim etti.


Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaretler, hediye takdimlerinin ardından çektirilen fotoğraflarla tamamlandı.