Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Lokantacılar ve Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Bahar Bilen, her yıl 1-7 Eylül arası kutlanan Zabıta teşkilatının kuruluşunun 196. yıldönümü nedeniyle Büyükşehir Zabıtasını ziyaret etti.

Başkan Bilen tarafından, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Aykut Hamza Çebi, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürü Melek Ceviz, Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürü Fikret Uysal, Tepebaşı Belediyesi Zabıta Müdürü Ahmet Özkan, Emko Sanayi Sitesi Zabıta Karakolu Amiri Mehmet Taş'a ziyaret gerçekleştirdi.

Eskişehir Lokantacılar ve Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Bahar Bilen; günün anısına kurum daire başkanları ve müdürlerine çiçek taktim ederek; “İlke, özveri ve dürüstlüğün simgesi olan zabıta teşkilatımız hem halkımız için hem de tüm esnaf ve sanatkarımız için çok önemli.  Yaptıkları uygulama ve denetimlerde vatandaşın esenliği için düzenli bir yaşam alanı hazırlayan belediye zabıtası kentsel yaşama katkı sağlayan önemli bir birimdir” dedi.

Bilen ayrıca, “Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 196. yıl dönümünde başta Eskişehir’imizde fedakârca görev yapan tüm Zabıta memuru arkadaşlara olmak üzere, ülkemizin her yerinde vatandaşımızın, huzuru, sağlığı ve güvenliği için görevini özverili bir şekilde yerine getiren tüm zabıta personelinin Zabıta Haftası’nı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

ESO'da birlik kazandı ESO'da birlik kazandı

Zabıta daire başkanları ve kurumları temsilen zabıta müdürleri yapılan ziyarete dair Eskişehir Lokantacılar ve Kasaplar Esnaf Odası başkanına teşekkür etti.