Eskişehir’in İnönü ve Seyitgazi ilçelerinde partisinin belediye başkan adaylarıyla kapı kapı, köy köy dolaşarak yurttaşlarla buluşan CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer;

“İnönü ilçemizde de, Seyitgazi ilçemizde de hemşehrilerimiz dürüst, şeffaf, sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmet verecek belediye başkan adaylarımıza tam destek. Çaldığımız her kapıda, oturduğumuz her kahvede başkanlarımız büyük teveccüh ile karşılanıyor. Seyitgazi’de, İnönü’de yurttaşlarımız Ayşe Ünlüce diyor, Uğur Tepe diyor, Balkan Aktaş diyor.” dedi

İnönü ve Seyitgazi'den Tam Destek

CHP Milletvekili Utku Çakırözer Eskişehir’in İnönü ve Seyitgazi ilçelerinde belediye başkan adayları ve CHP ilçe örgütü ile yurttaşlarla bir araya geldi. Çakırözer CHP İnönü Belediye Başkan Adayı Balkan Aktaş ile İnönü’nün Aşağıkuzfındık köyünde kahvelerde vatandaşlarla buluşurken, CHP Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe ve ilçe başkanlarıyla Bardakçı ve Derbenek mahallelerinde kapı kapı dolaşarak partisinin adaylarına destek istedi.

CHP İlçe Başkanlarından Ataç'a Ziyaret CHP İlçe Başkanlarından Ataç'a Ziyaret


Eskişehir’in İnönü ve Seyitgazi ilçelerinde vatandaşların partisinin belediye başkan adaylarına tam destek olduğunu söyleyen Çakırözer, 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde Eskişehir’de Ayşe Ünlüce, İnönü’de Balkan Aktaş, Setyitgazi’de Uğur Tepe ile Eskişehirlilere hizmet vereceklerini dile getirdi.

Utku Çakırözer: "Eskişehir Kazanacak"

Çakırözer yaptığı ziyaretlerde;

“İnönü’de Belediye Başkan Adayımız Balkan Aktaş, genç ve alanında uzman birbirinden değerli meclis üyesi adaylarıyla yola çıktı. Hem merkezde hem de köylerde kendisine büyük destek var. Seyitgazi’de 65 yıl sonra partimizin Belediye Başkanı seçilen Uğur Tepe hemşehrilerimizin taleplerini karşılamak, sorunlarını çözüme kavuşturmak için sosyal belediyecilik anlayışıyla Seyitgazililere hizmet götürdü. Çaldığımız her kapıda hemşehrilerimiz kendisinden hizmetlerinin devamını istiyor. İnanıyoruz bu teveccüh sandığa da yansıyacak ve 31 Mart’tan sonra İnönü’de Balkan Aktaş, Seyitgazi’de Uğur Tepe, Eskişehir’de de Ayşe Ünlüce ile hep birlikte kazanacağız. Dürüst, şeffaf belediyecilik anlayışıyla başkanlarımız genç yaşlı, kadın erkek, çiftçi, esnaf, emekli, emekçi her kesimden vatandaşımızın taleplerini karşılamak için iş birliği içinde çalışmalarını sürdürecek. İnönü kazanacak, Seyitgazi kazanacak, Eskişehir kazanacak.” dedi.