Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen “Rekreatif Oyunlar” etkinliği Orhangazi mahallesinde gerçekleştirildi. Etkinlikte çocuklar ebeveynleriyle birlikte sağlıklı ve eğlenceli bir gün geçirdiler.

Bu kapsamda Orhangazi mahallesinde düzenlenen “Rekreatif Oyunlar” etkinlikleri ebeveynlere ve çocuklara unutamayacakları bir gün yaşattı. Speedball, floorcurling, ok atışı, basketbol, futbol, voleybol, halat çekme, sumo güreşi ve çuval yarışı oyunları ile atölyelerin gerçekleştirildiği etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Büyükşehir Belediyesi tarafından çocuklara pamuk helva, su, meyve suyu, popcorn gibi yiyecek ve içecekler de ücretsiz olarak ikram edildi.

CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü de etkinliğe katılarak çocuklarla bir araya geldi. Etkinliklerin mahalleye hareketlilik kattığını, çocuklar ve ailelerine de çok farklı bir deneyim yaşattığını belirten Süllü, Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Dr. Mehmet Ali Çeliksoy’a teşekkür etti.

Etkinliğe katılan Orhangazi mahallesi sakinleri de çocuklarıyla birlikte eğlenceli ve verimli bir gün geçirdiklerini ifade ederek Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve tüm emeği geçenlere teşekkür ettiler.