Tepebaşı Sakinleri Güne Sporla Başlıyor Tepebaşı Sakinleri Güne Sporla Başlıyor

Başkan Ulaş Entok ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Nadir Küpeli, Eskişehirspor'a başarılar diledi. Küpeli ile Eskişehirspor yönetimi Eskişehirspor üzerine istişarede de bulundular.

Eskişehirspor bu ziyareti;

"Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Sn. Nadir Küpeli kulübümüzü ziyarette bulundu. Başkanımız Ulaş Entok ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Nadir Küpeli, kulübümüze başarılar diledi. 

Nazik ziyareti için kendisine teşekkür ederiz." açıklaması ile duyurdu.

EOSB'den yapılan açıklamada ise;

"Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) yönetimi, Eskişehirspor'un yeni yönetimine desteklerini sunmak ve başarı dileklerinde bulunmak amacıyla bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında, Eskişehirspor'un şehrin en değerli markalarından biri olduğu vurgulanırken kulübün geleceği üzerine önemli değerlendirmelerde bulunuldu. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu Üyeleri Yavuz Ayva, Samet Özkaya ile Denetim Kurulu Üyesi Erol Öz, Eskişehirspor Başkanı Ulaş Entok ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yeni yönetime başarı dileklerini ileten Başkan Küpeli, 'Umut ediyoruz ki el birliğiyle şehrimizin
en kıymetli markası olan Eskişehirspor’u hak ettiği noktaya taşıyacaklar.' dedi. Eskişehirspor Başkanı Ulaş Entok, desteklerinden ötürü Eskişehir OSB yönetimine teşekkür etti ve kulübün geleceği hakkında değerlendirmelerde bulundu. Yeni sezona en iyi şekilde girmek için yönetim olarak canla başla çalıştıklarını aktaran Başkan Entok, hedeflerinin sezon
sonu şampiyonluk olduğunu belirtti. Eskişehir OSB’nin her zaman kulübe destek olduğunu vurgulayan Entok, şehrin tüm paydaşlarından da destek beklediklerini iletti. Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli, Eskişehirspor'un şehrin en önemli değerlerinden biri olduğunu belirterek, yeni yönetimin kulübü hak ettiği noktaya taşıyacağına olan inançlarının tam olduğunu ifade etti. Eskişehir OSB olarak yasaların verdiği imkanlar dahilinde her zaman kulübün yanında olduklarını belirten Başkan Küpeli, desteklerini sürdüreceklerini dile getirdi." ifadelerine yer verildi.

Editör: Buğrahan Doğangil