Emniyet Haberleri

emniyet haberleri ve güncel emniyet gelişmeleri, emniyet ile ilgili tüm video, emniyet fotoğrafları ve emniyet haberleri Eskişehir Haber Ajansı (EHA) sitemizde


ASAYİŞ

Eskişehir’de polis ekipleri tarafından hırsızlık olaylarının önlenmesi amacıyla vatandaşlara bilgilendirme yapılırken, 350 adet broşür dağıtıldı.

ASAYİŞ

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından Ramazan Bayramı tatili boyunca yapılan trafik denetimleri ve meydana gelen kazalarla ilgili bilgi paylaşıldı.

ASAYİŞ

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekiplerince eğitim ve bilgilendirme faaliyetlerinde 19 araç sürücü ile 58 yolcuya eğitim verildi.

GÜNDEM

Eskişehir İl Jandarma Komutanı Erhan Demir, Polis Teşkilatı'nın 179. kuruluş yıl dönümü ve Ramazan Bayramı vesilesiyle Eskişehir İl Emniyet Müdürü...

ASAYİŞ

Eskişehir'de polis ekiplerince yapılan çalışmalarda, bin sürücü ve yolcuyla emniyet kemeri simülasyon aracı ile 560 vatandaşla ise alkol metre gözlüğüyle...

ASAYİŞ

Eskişehir'de polis ekiplerince hız koridorlarında hız ihlaline yönelik trafik denetimleri gerçekleştirilirken, yetkililer başta yasal hız sınırları olmak üzere tüm trafik...

ASAYİŞ

Eskişehir’de polis ekiplerince yapılan çalışma sonucu çok sayıda silah ve fişek ele geçirilirken, 4 şahıs hakkında işlem yapıldı.

ASAYİŞ

Eskişehir’de polis ekiplerince gece saatlerinde gerçekleştirilen trafik uygulamasında araç ve sürücülere 213 bin 177 TL ceza kesildi.

ASAYİŞ

Eskişehir’de İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Evden Hırsızlık ve Dolandırıcılık konularıyla ilgili vatandaşlara bilgilendirme çalışması yapıldı.

ASAYİŞ

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından aranan şahıslara yönelik yapılan çalışmada 92 kişi yakalandı.

ASAYİŞ

Eskişehir’de araması bulunan 152 şüpheli, Eskişehir emniyet güçleri tarafından yapılan uygulama ile yakalandı.

ASAYİŞ

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu ticaretine yönelik yapılan çalışmalarda 2 şüpheli yakalandı.

ASAYİŞ

DEAŞ silahlı terör örgütü içerisinde eylem ve faaliyetleri tespit edilen 4 örgüt mensubu, Eskişehir Emniyet Müdürlüğünce yakalandı. 1 örgüt mensubu...

ASAYİŞ

Eskişehir’de aralarında farklı sürelerde kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahısların da olduğu 656 aranan şahıs, polis ekiplerinin denetimi sonucunda yakalandı.

ASAYİŞ

Polis ekipleri PTT'nin adı kullanılarak gerçekleştirilen dolandırıcılıklarla ilgili banka ve kargo çalışanlarına önemli bir uyarı yaptı.

ASAYİŞ

Eskişehir'e giriş yapmaya çalışan bir araçta polis ekiplerince yapılan çalışmalar çerçevesinde uyu*turucu madde ele geçirildi.