Jandarma Haberleri

jandarma haberleri ve güncel jandarma gelişmeleri, jandarma ile ilgili tüm video, jandarma fotoğrafları ve jandarma haberleri Eskişehir Haber Ajansı (EHA) sitemizde


ASAYİŞ

Eskişehir’de kenevir bitkisi yetiştirip, ellerindeki uyuşturucu maddeleri satmak için müşteri arayan 2 şüpheli jandarma ekiplerince yakalandı.

ASAYİŞ

Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince ellerindeki tarihi eserleri satmak için müşteri arayan 3 şüpheli yakalandı.

YAŞAM

Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı tarafından Jandarmanın Kuruluşu’nun 185’inci Yıl Dönümü Kutlamaları kapsamında ilkokul öğrencilerine yönelik Anadolu Öğrenci Şenliği düzenlendi.

ASAYİŞ

Eskişehir’de jandarma ekiplerince yakalanan 4 şüphelinin ikamet ve araçlarında yapılan aramalarda 2 ruhsatsız tabanca ile 3 av tüfeği ele geçirilirken...

ASAYİŞ

Eskişehir'de jandarmanın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlamaları, engelli öğrencilerin katılımıyla birlikte çeşitli etkinliklerle gerçekleştirildi.

ASAYİŞ

Eskişehir'de polis ve jandarma ekipleri tarafından okul çevreleri ile sevislere yönelik gerçekleştirilen denetimlerde şüpheli şahıslar ve araçlar sorgulanırken, kusurlu servis...

ASAYİŞ

Eskişehir'de kaçak kazı yaparken jandarma tarafından malzemeleri ile suçüstü yakalanan toplam 10 şüpheli hakkında işlem başlatıldı.

ASAYİŞ

Eskişehir’de jandarma ekiplerince yapılan trafik denetimlerinde 5 bin 763 sürücü ve araç kontrol edilirken, kurallarına uymayan 373 sürücüye 783 bin...

ASAYİŞ

Eskişehir’de jandarma ekiplerince uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda, 5 şüpheli hakkında işlem yapıldı.

ASAYİŞ

Eskişehir’de İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan 2 ayrı çalışmada toplam 115 bin TL değerinde 156 şişe kaçak alkol ürünü ele...

ASAYİŞ

Eskişehir’de polis ve jandarma ekiplerince yapılan denetimlerde, farklı sürelerde hapis cezası bulunan 63 firari şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Eskişehir’de jandarma ekiplerince uyuşturucuyla mücadele amacıyla yapılan 4 ayrı çalışmada 6 kişi yakalanırken, bir miktar narkotik madde ele geçirildi.

ASAYİŞ

Eskişehir’de jandarma ekiplerince yapılan trafik denetiminde 6 bin 329 araç kontrol edilirken, 402 araç sürücüsüne 942 bin TL ceza yazıldı.

ASAYİŞ

Eskişehir’de jandarma ekipleri tarafından gerçekleştirilen trafik denetimlerinde 3 bin 152 araç sürücüsüne 7 milyon 218 bin TL para cezası yazıldı.

ASAYİŞ

Eskişehir’de jandarma ekipleri tarafından okulların çevresinde bulunan 491 park ve işletme denetlenirken, 245 okul servisi kontrol edildi.

ASAYİŞ

Eskişehir’de polis ve jandarma ekiplerinin çalışmaları sonucunda farklı sürelerde hapis cezası bulunan 165 firari şahıs yakalandı.