Uyuşturucu Haberleri

uyuşturucu haberleri ve güncel uyuşturucu gelişmeleri, uyuşturucu ile ilgili tüm video, uyuşturucu fotoğrafları ve uyuşturucu haberleri Eskişehir Haber Ajansı (EHA) sitemizde


ASAYİŞ

Eskişehir’de polis ekiplerince aranan şahısların yakalanması amacıyla gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda 7 yıl 4 ay 20 gün hapis cezası olan şahıs...

ASAYİŞ

Eskişehir’de motosikletli polis ekipleri tarafından Odunpazarı ilçesinde yapılan çalışmalarda 4 şüphelinin üzerinde çeşitli uyuşturucu maddeler ve 1 ruhsatsız tabanca ile...

ASAYİŞ

Eskişehir’de kenevir bitkisi yetiştirip, ellerindeki uyuşturucu maddeleri satmak için müşteri arayan 2 şüpheli jandarma ekiplerince yakalandı.

Türkiye’de bağımlılık, son yıllarda artış gösteriyor. Özellikle gençler arasında yaygınlaştığı görülen uyuşturucu bağımlılığına karşı farklı alanlardan savaş açılmış durumda.

ASAYİŞ

Eskişehir’de polis ekiplerinin uyuşturucu maddelerin piyasaya sürülmeden önce yakalanmasına ve suçların önlemeye yönelik çalışmaları sonucunda yakalanan 1 şahıs tutuklandı.

ASAYİŞ

Eskişehir’de polis ekiplerince uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda toplam 21 olayda 36 şüpheli şahsa işlem yapıldı.

ASAYİŞ

Eskişehir’de jandarma ekiplerince uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda, 5 şüpheli hakkında işlem yapıldı.

ASAYİŞ

Eskişehir’de polis ekipleri tarafından uyuşturucu satıcılarına yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda gözaltına alınan 7 şüpheli, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ASAYİŞ

Eskişehir’de jandarma ekiplerince uyuşturucuyla mücadele amacıyla yapılan 4 ayrı çalışmada 6 kişi yakalanırken, bir miktar narkotik madde ele geçirildi.

ASAYİŞ

Eskişehir’de polis ekiplerince gerçekleştirilen uyuşturucuyla mücadele operasyonları çerçevesinde yakalanan 19 şüpheliden 2’si tutuklanırken, çok miktarda narkotik madde ele geçirildi.

ASAYİŞ

Eskişehir’de polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen 55 farklı uyuşturucu ile mücadele operasyonunda yakalanan 80 şüpheliden 14’ü tutuklanırken, çok miktarda narkotik madde...

ASAYİŞ

Jandarma ekiplerinin 9 farklı uyuşturucu operasyonunda 20 şüpheli yakalandı.

ASAYİŞ

Eskişehir’de polis ekiplerince kente uyuşturucu madde girişini engellemek amacıyla yapılan operasyon sonucunda yakalanan 3 şüpheliden 2’si tutuklandı.

ASAYİŞ

Eskişehir’de jandarma ekiplerince yapılan operasyonda 12 gram uyuşturucu madde ele geçirilirken 2 şüpheli yakalandı.

ASAYİŞ

Eskişehir’de polis ekiplerince düzenlenen operasyonlarda bir miktar uyuşturucu madde ele geçirilirken, yakalanan kişiden 1’i tutuklandı.

ASAYİŞ

Eskişehir'de polis ekiplerince uyuşturucu madde ticaretine yönelik gerçekleştirilen çalışmalarda yakalanan şüphelilerden 18'i tutuklanarak cezaevine gönderildi.