AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Eskişehir Yörükler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti. Mahalle halkının imar ve kat arttırımı sorularını cevaplayan Hatipoğlu, “Depreme dayanıklı ferah bir Yeşiltepe inşa edilecek” dedi.

AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Bu çerçevede kentin 4 yanında vatandaşların ihtiyaç ve beklentilerini dinleyen Hatipoğlu, Eskişehir Yörükler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Hasan Yıldırım ve üyelerle bir araya gelen Hatipoğlu, yaklaşan yerel seçimler öncesinde vatandaşlarla bilgi alışverişinde bulundu. Ziyarette vatandaşlara seslenen Hatipoğlu, “Yeşiltepe Mahallesi’nde imar ve kar arttırımı için gerekli projelerimizi hazırladık ve mahalle sakinlerinin istekleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaş buluşmalarımızda konuşulan ilk konu imar konusu oluyor. Vatandaşımızın hassasiyetlerini anlıyoruz. Hazırladığımız projelerle ana caddelerde 5 katlı yapıların yapılmasını sağlayacağız ve bu binaların altında dükkan olacak. Böylece Yeşiltepe’de hem esnaf çoğalacak hem de vatandaş ihtiyaçlarını gidermek için uzun mesafeler kat etmek zorunda kalmayacak. Eskişehir fay hattı üzerinde olan bir kent, bu evlerin bir deprem felaketinde ne duruma gelebileceğini tahmin ediyoruz. İmar izniyle hem depreme dayanıklı hem de ferah bir Yeşiltepe inşa edilecek. Ayrıca, bu imar projesi vatandaşın cebine de kolaylık sağlayacak, 1 evi olanın 2 evi olacak“ ifadelerini kullandı.

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Yeşiltepe Mahallesi’nde önce kadınlarla, ardından mahalle esnafı ile bir araya gelerek, istek ve ihtiyaçlarını dinledi.

AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu vatandaşlarla bir araya gelerek, sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Bu çerçevede Yeşiltepe Mahallesi’ni ziyaret eden Hatipoğlu, önce kadınlarla, daha sonra ise mahalle esnafıyla buluştu. Yeşiltepe Mahallesi’nde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Nebi Hatipoğlu, “Sizlerin desteğiyle Eskişehir’e hizmet etmeye talip olduk. İnşallah 31 Mart seçimlerinde kazanıp, AK belediyeciliğin, AK Parti hizmetinin faydalarını Eskişehirimize göstereceğiz. AK Parti belediyeciliğinde sadece belli bir kesime değil, herkese hizmet etmek vardır. Biz azınlığa değil, çoğunluğa hizmet etmek için bu göreve talibiz. Kentin çok ufak bir kesiminde çeşitli düzenlemeler yapılırken, kalan kısımlarında vatandaş unutulmuş, altyapı ise bitmiş durumdadır. Bu durum, gelecek dönemde tüm vatandaşlarımızın lehine değişek ve Eskişehir her ferdiyle refaha ulaşacaktır” dedi.