Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Osmangazi Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen “Liderliğin 3 Boyutu” adlı atölye gençlerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

12 Bin 83 Öğrenciye Ücretsiz Yemek Verilecek 12 Bin 83 Öğrenciye Ücretsiz Yemek Verilecek

Gençlerin yeni buluşma noktası Büyükşehir Osmangazi Gençlik Merkezi’nin atölye ve söyleşileri gençlerden büyük ilgi görmeye devam ediyor. Bu kapsamda değişim ve gelişim için fırsatları ortaya çıkarmak, işbirliği ve güven içinde
çalışan takımlar oluşturmak, kişilerin potansiyellerini keşfetmelerine destek olmak amacıyla eğitmen Gökhan Başaran tarafından düzenlenen “Liderliğin 3 Boyutu” atölyesi yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Atölye hakkında bilgi veren Büyükşehir Osmangazi Gençlik Merkezi yetkilileri, “Gençlere yönelik her alanda destek ve farkındalık çalışmalarımız devam ediyor. Liderliğin 3 Boyutu atölyemizde, ‘başarılı liderlerin önemli özellikleri nelerdir?’ sorusuna yanıtlar arandı. Ayrıca başarılı liderlerin temel aracının farkındalık olduğu, empatinin başarılı bir lider yönetim sisteminin merkezinde bulunduğu vurgulandı. Ayrıca lider karakterin hızlı, zor ve sert kararlar almak durumunda kalabildiği, kendisine güvenilen bir liderin karşısındaki kişiyi kazanmış sayıldığı konusunda örneklere değinildi. Atölyemiz soru cevap bölümüyle de ilerledi. Çok verimli ve güzel bir çalışma oldu.” dediler.