25 yıldır Türkiye’nin en güvenilen Vakfı olan LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, Ramazan Ayının ilk gününden itibaren içerisinde bir ailenin ihtiyaç duyabileceği kuru gıda, et ve et ürünleri, hijyen ürünlerinden oluşan yardım kolilerini,  lösemi ve kanser tedavisi gören tüm hastalara iletiyor. 
LÖSEV’in ülke genelindeki “Koli Koli Mutluluk” buluşmalarında, “Önce Çocuklar İyileşsin” diyerek sağlıklı ve kaliteli ürünlerden oluşan gıda kolileri, geçtiğimiz hafta LÖSEV Aileleri ve İnci & FAYDA Projesi Gönüllülerinin destekleri ile Eskişehir’de hazırlandı. Hastane ve aile ziyaretleri ile iftar sofraları kurulmaya da başlandı. Aynı günlerde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Bölümü’nde, LÖSEV tarafından 70 kişilik bir iftar programı düzenlenerek kanserle mücadelesi devam eden ailelere umut olundu.

Öğrenciler Turizm Haftası'nı Yazılıkaya'da Kutladı Öğrenciler Turizm Haftası'nı Yazılıkaya'da Kutladı

Gencim Faydalıyım!


Hafta sonu, LÖSEV FAYDA Projesi kapsamında Haller Gençlik Merkezi’nin ev sahipliği yaptığı gönüllülük eğitimi, Halkla İlişkiler Yönetmeni Yasemin Durukan’ın sunumuyla gerçekleştirildi. Eğitim alan 200 üniversite öğrencisi, gönüllü olarak Eskişehir’de kamuoyunu bilinçlendirmek adına çalışmalara katıldı. Kanserle mücadele etmiş ve mücadelesi süren ailelere umut olan fedakar aileler ve LÖSEV çalışanlarının da katılımı ile iki gün boyunca Eskişehir’de “Önce Çocuklar İyileşsin!” mesajı verildi.