Emek Mahallesi’nde bulunan Hacı Zeynep Eldem Gündüz Bakımevi ve Kreşi Pazar günü açılıyor

Yerel seçimler öncesinde vizyon projelerde yer alan sözlerini tek tek yerine getiren Kazım Kurt, her mahalleye en az 1 kreş açmak için de kreş çalışmalarını sürdürüyor. Emek Mahallesi’nde bulunan Hacı Zeynep Eldem Gündüz Bakımevi ve Kreşi’nin çalışmaları tamamlandı. Hacı Zeynep Eldem Gündüz Bakımevi ve Kreşi’nin açılışı 20 Kasım Pazar günü törenle yapılacak.

Kazım Kurt’tan Odunpazarı’na 1 yeni kreş daha (6)

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Odunpazarı’nda bugüne kadar 6 tam zamanlı kreş, 7’de oyun evi olmak üzere toplam 13 kreş açtı. Geçtiğimiz Mayıs ayında önce Gökmeydan Mahallesinde bulunan Hilal Bingöl Gündüz Bakımevi ve Kreşinin ardından da Ihlamurkent Mahallesinde bulunan Nalan Kaya Gündüz Bakımevi ve Kreşinin açılışını yapan Başkan Kurt, Emek Mahallesinde bulunan Hacı Zeynep Eldem Gündüz Bakımevi ve Kreşi’nin de çalışmalarını tamamladı. 2 oyun evi, 4 sınıf ile yaklaşık 250 çocuk kapasiteli olan Hacı Zeynep Eldem Gündüz Bakımevi ve Kreşi’nin açılış töreni, 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 14.00’de yapılacak. Odunpazarı’nın bir diğer kreş çalışması da Vadişehir Mahallesi’nde. Tekin Alp Caddesi 73/1 adresinde bulunan Ahmet Ara Engelsiz Gündüz Bakımevi ve Kreşi çalışmaları devam ediyor.

“ÇOCUKLAR GELECEĞE GÜLEN GÖZLERLE BAKSIN İSTİYORUZ”

"Köpekler çok hasta halde geldi" "Köpekler çok hasta halde geldi"

Kreş çalışmaları ile ilgili konuşan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, “Çocuklar mutlu olsun; geleceğe gülen gözlerle baksın istiyoruz” dedi. Hemşehrilerine verdiği kreş sözünün arkasında olduğunu söyleyen Başkan Kurt,  Odunpazarı’nda kreş çalışmalarının devam edeceğini vurguladı. Başkan Kurt, Pazar günü yapılacak kreş açılışına tüm hemşehrilerini davet etti.