Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak’ta elektrik dağıtım hizmeti sağlayan Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ), tarihi ve doğal güzellikleriyle Türkiye’nin en önemli kültürel miraslarından biri olan Frig Vadisi’nde düzenlenen Frig Ultra Maratonu’na katıldı. 2013 yılından bu yana düzenlenen maratona geçen yıl 22 çalışanla katılım gösteren OEDAŞ’ta bu yıl maratona ilgi büyük oldu ve 50 çalışan maratonda ter döktü. OEDAŞ çalışanları toplam altı kategoride düzenlenen maratonun 6 ve 12 kilometrelik etaplarına katıldı. Tüm çalışanlar parkurlarını başarıyla tamamlarken, yarışın sonunda birbirlerini tebrik ettiler. |
OEDAŞ 50 Çalışanıyla Frig Ultra Maratonu’na Katıldı
Elektrik dağıtım şirketi Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ) çalışanları, kültürel ve doğal güzellikleri bir arada barındıran Frig Vadisi’nde düzenlenen Frig Ultra Maratonu’na katıldı.
Yorumlar