Eskişehir Anadolu Lisesi'nden İki Önemli Derece Eskişehir Anadolu Lisesi'nden İki Önemli Derece

    Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Eskişehir ve Afyonkarahisar illerinde görev yapan üst yöneticiler, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri İşletme şefleri, halkla iç içe olan personel ve mesleğe yeni başlayan orman muhafaza memurlarından oluşan yaklaşık 300 kişinin katıldığı seminer Osmangazi Üniversitesi Kongre Merkezinde yapıldı.
    Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın ardından açılış konuşmasını Orman Bölge Müdürü İsmail ÇETİN yaptı. Daha sonra protokol kitaplarının yazarı, duayen isim Nihat AYTÜRK kürsüye geldi. Sayın AYTÜRK hazırladığı bir sunum eşliğinde protokolün anlam ve önemi, makam protokolü, bayrak protokolü, taşıt protokolü, resmî görüşme ve toplantı protokolü, resmî yazışma ve imza protokolü, ziyaret protokolü, davet ve yemek protokolü gibi konuları örnekleri ile anlattı. 
    Seminerin sonunda Orman Bölge Müdürü Sayın ÇETİN, Sayın AYTÜRK’e çiçek ve ormandan toplan tıbbi bitkilerden oluşan bir sepet hediye etti. Nihat AYTÜK ise Bölge Müdürüne son kitabını hediye etti. Program çekilen aile fotoğrafı ile sona erdi.