Türkiyenin Sesi Altınçağ Partisi (SES) İl Başkanı Kasım Karakaş ve beraberindeki heyet, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundular.

İYİ Parti'de ilk aday adayı İYİ Parti'de ilk aday adayı

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e yönelik nezaket ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda Türkiyenin Sesi Altınçağ Partisi (SES) İl Başkanı Kasım Karakaş, MYK Üyesi Murat Ağır, Genel Başkan Danışmanı Murat Akdemir ve Tepebaşı İlçe Başkanı Mehmet Emin Özkan, Başkan Büyükerşen’i makamında ziyaret ettiler.
SES İl Başkanı Kasım Karakaş, parti çalışmaları hakkında Başkan Büyükerşen’e bilgi verdi. Ayhan Bilgen öncülüğünde kurulan SES’in Eskişehir’de de aktif olarak çalışmalar sürdürdüğünü belirten Karakaş, “Ziyaret turlarımız kapsamında parti olarak 10 siyasi partiyi de ziyaret edeceğiz. Eskişehir için, ülkemiz için çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.
1997 yılından bu yana Eskişehir’de yaşadığını belirten Karakaş, Başkan Büyükerşen’in başarılı çalışmaları ile Eskişehir’in çok önemli bir gelişim gösterdiğini belirterek şehre kattığı büyük değer nedeniyle Büyükerşen’e teşekkür etti. Başkan Büyükerşen de Karakaş ve beraberindeki heyete çalışmalarında başarılar diledi. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret çektirilen fotoğraf ile sona erdi.