Çocuklara 'Afet ve Acil Durum Çantası' Atölyesi Çocuklara 'Afet ve Acil Durum Çantası' Atölyesi

Tepebaşı Belediyesi, sürdürülebilir ve iklim dostu bir Tepebaşı inşa etmek için
çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Son olarak Tepebaşı Belediyesi’nin “Tepebaşı İklim Sözcüleri” programı kapsamında, “Tepebaşı Belediyesi İklim Sözcüleri ile İklim Akademi Eğitimleri-3” düzenlenecek. Eğitim kapsamında “İklim Okuryazarlık & Proje ve Eğitmenlik Becerileri” ele alınacak.

14-15 Mart tarihlerinde düzenlenecek eğitim, WWF-Doğal Hayatı Koruma Vakfı’ndan Öznur Toper ve Nazan Bekiroğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek.


Çalışma İki GünSürecek


Eğitimin ilk günü ‘Proje Dönüşüm Oturumu’ ve ‘İklim Okuryazarlığı Oturumu’ olmak üzere iki oturum olarak gerçekleşecek. İkinci gün ise Yetişkin Becerileri üzerine eğitim gerçekleşecek. Eğitim, 14 Mart Perşembe günü ve 15 Mart Cuma günü 10.00- 16.30 saatleri arasında Tepebaşı Belediyesi Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda gerçekleştirilecek.


Öte yandan yetkililer, dışarıdan katılımların kontenjan ile sınırlı olduğunu belirterek, eğitime katılmak isteyenlerin ise afişte yer alan QR Kodu okutarak veya www.tinyurl.com/iklimakademi3 linki üzerinden başvuru formuna ulaşabileceklerini
bildirdi.