CHP Milletvekili Utku Çakırözer ve CHP İl Başkanı Talat Yalaz ile il örgütü Sivrihisar’da vatandaşlarla bir araya geldi. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde CHP Sivrihisar Belediye Başkan Adayı olan Habil Dökmeci ile ilçe pazarında Sivrihisarlılar ile selamlaşan heyet, pazarcı esnafını dinledi. Ziyaretlerde konuşan CHP’li Çakırözer, “Eskişehir’de Ayşe Ünlüce’yi, Sivrihisar’da Habil Dökmeci’yi 31 Mart’ta hemşehrilerimiz teveccühü ile Belediye Başkanı yapacağız. Eskişehir’de olduğu gibi Sivrihisar’da da hemşehrilerimizi sosyal belediyecilik anlayışı ile tanıştıracağız. Cumhuriyet Halk Partisi olarak Eskişehir’imizde de, Sivrihisar’ımızda da hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunmak için Belediye Başkanlarımızla birlikte çok çalışacağız.  Eskişehir kazanacak, Sivrihisar kazanacak” dedi. 

“SİVRİHİSAR’I SOSYAL BELEDİYECİLİKLE TANIŞTIRACAĞIZ”

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir İl Örgütü Sivrihisar’da çıkarma yaptı. CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, CHP Eskişehir İl Başkanı Talat Yalaz, CHP Sivrihisar İlçe Başkanı Faruk Ertaş ve CHP örgütü, CHP Sivrihisar Belediye Başkan Adayı Habil Dökmeci ile sahaya indi. CHP Sivrihisar İlçe Başkanlığında ilçe örgütü ile bir araya gelen heyet, seçim çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu, ilçe esnafını ziyaret etti, Sivrihisar köylerinden ilçe pazarına gelen Sivrihisarlılar ile buluştu. 

Ziyaretlerde Sivrihisarlıların talep ve sıkıntılarını dinleyen heyet, Belediye Başkan Adayı Habil Dökmeci’nin proje ve vaatlerini anlattı. CHP Milletvekili Utku Çakırözer, “Eskişehir’de Ayşe Ünlüce, Sivrihisar’da Habil Dökmeci’yi 31 Mart’ta hemşehrilerimizin teveccühü ile Belediye Başkanı olarak seçeceğiz. Eskişehir’de de, Sivrihisar’da da hemşehrilerimize en iyi hizmeti götürmek için hep birlikte çok çalışacağız. Eskişehir’de olduğu gibi Sivrihisar’ımızı da sosyal belediyecilik anlayışı ile tanıştıracağız. Eskişehir kazanacak, Sivrihisar kazanacak” dedi.