Tüm Türkiye’nin desteğine açık olan bu etkinlik ile TEV eğitim dostları 19 üniversite öğrencisine bir yıllık burs desteği sağlamayı amaçlıyor.

Kurulduğu günden bu yana eğitimde fırsat eşitliği temelinde çalışmalarını sürdüren Türk Eğitim Vakfı (TEV); bugüne kadar iyilik peşinde koşan ve sayısız gencin eğitim yolculuğuna umut olan eğitim dostlarının desteğiyle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında sportif faaliyetlerine bir yenisini ekledi. TEV Eskişehir Şubesi'nin ev sahipliğinde ve TEV eğitim dostlarının katkılarıyla düzenlenen tandem yamaç paraşütü uçuşu, gençlerin eğitim hayatına umut olma amacı taşıyor. TEV’in Türk Hava Kurumu Yamaç Paraşütü pilotları ve Core Air Sports'un desteğiyle gerçekleştirdiği bu özel etkinlik kapsamında, TEV eğitim dostları 19 üniversite öğrencisine bir yıllık burs desteği sağlanmayı hedefleniyor. 

Tepebaşı'ndan Milli Maç Programı Tepebaşı'ndan Milli Maç Programı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın coşkusunu yaşatmak isteyenlere gençlerin eğitim hayatına destek çağrısında bulunan TEV eğitim dostlarının başlattığı kampanyaya destek olmak için http://www.fonzip.com/tev/kampanya web sayfası ziyaret edebilir.

Editör: Buğrahan Doğangil