Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Tekeciler Mahallesi’nde vatandaşlar ile bir araya geldi. Başkan Ataç; “Size önümüzdeki 5 yıl tekrar hizmet etmeye devam edeceğiz. Bunu da sizlerin gayretiyle, samimiyetiyle dostluğuyla ve güler yüzünüzle başaracağız.” dedi.


Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, hemen her fırsatta kentteki kırsal mahalle sakinleri ile bir araya gelmeyi sürdürüyor.

İYİ Parti İl Başkanı Ulucan'dan 23 Nisan Mesajı İYİ Parti İl Başkanı Ulucan'dan 23 Nisan Mesajı


Başkan Ataç son olarak Tekeciler Mahallesi’nde vatandaşlar ile bir araya geldi. Buluşmada Başkan Ataç, vatandaşlar ile sohbet ederek mahallede gerçekleştirilen belediye hizmetlerine ilişkin görüş alışverişinde bulundu. Mahalle sakinlerine hitap eden Başkan Ataç;


“Her mahalle olduğu gibi Tekeciler Mahallesi de bizim için çok kıymetli. Buraya her konuda destek olduk olmaya da devam edeceğiz. Mahallenin temel ihtiyaçları dışında tarımsal üretim yapması da bizim için önemli. O nedenle alternatif ürünlerin yaygınlaştırılması amacıyla başladığımız çilek fidesi dağıtımına da ilk bu mahallede başladık. Üretimde başarılı da olundu. Kırsal mahallelerin gelişimi bizim için çok kıymetli. Bu nedenle kırsal kalkınma başta olmak üzere her türlü hizmeti ve desteği vermeye devam edeceğiz. İnşallah bu seçimde Tepebaşı yüz akı olacak. Güzel bir seçim geçireceğiz. Hep birlikte elbirliğiyle bu başarıyı elde edeceğiz. Biz de size önümüzdeki 5 yıl tekrar hizmet etmeye devam edeceğiz. Ben buraya siyaset için gelmedim. En iyi hizmet en iyi siyasettir. Ben samimiyete inanan bir insanım. İlişkilerde samimiyet olmazsa hiçbir işe yaramaz. Tepebaşı Eskişehir’de en yüksek oyu
alacağı bir seçim geçirecek. Bunu sizlerin takdiriyle, samimiyetiyle dostluğuyla ve güler yüzünüzle başaracağız.” dedi.


Kırsal Kalkınma Eylem Planı dahilinde Alternatif Ürün Tarımının Yaygınlaştırılması Projesi kapsamında pazar değeri yüksek tarım ürünleri yetiştiriciliğinin yaygınlaştırılması amacıyla dağıtılan çilek fidelerini yetiştiren kadınlar Başkan Ataç’a ekonomilerine katkıda bulunmasından dolayı teşekkürlerini iletti.