Ahmet ataç Haberleri

ahmet ataç haberleri ve güncel ahmet ataç gelişmeleri, ahmet ataç ile ilgili tüm video, ahmet ataç fotoğrafları ve ahmet ataç haberleri Eskişehir Haber Ajansı (EHA) sitemizde


POLİTİKA

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Şirintepe Seçim İletişim Merkezinin açılışını gerçekleştirecek.

POLİTİKA

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Çukurhisar Mahallesi’nde çok sayıda vatandaş ile bir araya geldi.

POLİTİKA

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

YAŞAM

Tepebaşı Belediye Başkanı Dr. Ahmet Ataç, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi (EBB) Başkan Adayı Ayşe Ünlüce ile birlikte Günyüzü ilçesini ziyaret ederek...

POLİTİKA

CHP Belediye Başkan adayları Kayı Köyü Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği'ni ziyaret etti.

POLİTİKA

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ayşe Ünlüce,  Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ile birlikte Sivrihisar Bahçecik Mahallesi’ni ziyaret etti.

POLİTİKA

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Eskişehir Şubesi'nin düzenlediği etkinliğe katıldı.

POLİTİKA

Türkiye İşçi Partisi, Eskişehir'de CHP adayları olan Kazım Kurt, Ahmet Ataç ve Ayşe Ünlüce'yi destekleyeceğini açıkladı.

YAŞAM

Tepebaşı Belediye Başkanı Dr. Ahmet Ataç, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Eskişehir Şubesi tarafından düzenlenen etkinlikte...

POLİTİKA

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, haftaya Şirintepe Güvercin Sevenler Derneği ziyaretiyle başladı.

POLİTİKA

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, 31 Mart yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ataç vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

POLİTİKA

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayları seçim ofislerini açmaya devam ediyor.

POLİTİKA

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın Muttalıp Mahallesi’ndeki seçim iletişim merkezi, vatandaşların yoğun ilgisi eşliğinde açıldı.

POLİTİKA

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce'ye sokakta vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

KÜLTÜR&SANAT

Tepebaşı Belediyesi'nin 'Milli Mücadele'de Eskişehir ve 100. Yılında Eskişehir'in Kurtuluşu' sergisini ziyaret eden öğrenciler, Eskişehir'in kurtuluşunu öğreniyor.

POLİTİKA

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi (EBB) Başkan Adayı Ayşe Ünlüce,...